Kader Açma Duası

Hayırlı bir evlilik yapma arzusunda olan fakat henüz böyle birisi ile karşılamamış olanlar kader açma duası okuyarak Allah’tan karşılarına hayırlı bir insan çıkarsın diye dilekte bulunabilirler. İşlerinde daha başarılı olmak ve daha fala kazanç elde etmek isteyen insanlar da bu duaların faydasını görürler.

İnsanlar ve Dualar

İnsanlar hayatlarında yaşadıkları zorluklarda ya da emellerinin gerçekleşmesini dilediklerinde dualardan medet ummalıdır. Kur’an içinde her türlü soruna karşılık gelecek bir dua veya ayet barındırmaktadır. Bu nedenle insanlar sık sık kader açma duası okuyarak kısmetlerinin açılmasını dileyebilirler.

Özellikle evlilik yaşına gelip de henüz bu yolda adım atamamış olan insanlar sık sık kısmet açma yollarına başvururlar. Kimileri kısmetleri açısın diye medyumlardan kısmet açma büyüsü yapmalarını ister. Bu konuda yapılan büyü uygulamaları da vardır.

Evlenme çağına gelmiş kadın ve erkeklerin en büyük arzusu hayırlı bir insanla evlenip kendi yuvalarını kurmaktır. Evlilik çok kutsal bir kurumdur ve uzun yıllar bir yastığa baş koyabilmek ve evliliği yürütebilmek için iyi insanlarla karşılaşmak gerekir. Kişi bu konuda büyü yaptırmak amacıyla medyuma da gitse, medyumun tavsiyesi yine bu amaçla okunacak dualar olacaktır. İnsanlar kader açma duası okurken hep hayırlısıysa demelidir. Bazen ters gidiyormuş gibi gözüken şeylerin insanların hayrına olduğu unutulmamalıdır. İnsanlar hayatları boyunca Allah’ a sığınmalı ve dileklerini dualar yoluyla dilemekten vaz geçmemelidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp