Kaderi Açmak İçin Dua

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünebilir. Kişilerin hayatlarında art arda yaşadıkları terslikler onları bu düşünceye sevk edebilir. Bu nedenle Allah’a sığınmak isteyen insanlar kaderi açmak için dua okurlar. Yaradan’dan bahtlarının açılması için dilekte bulunurlar. Duaların gücü yadsınamaz ve bir dilekte bulunmanın en doğru yoludur.

Kısmet Kapalılığı

İnsanlara kısmetinin kapalı olduğunu düşündürecek pek çok şey yaşanabilir. İşleri sürekli ters gidebilir ve çok çalışsalar da başarılı olamazlar. Veya bazı insanların yuva kurma isteklerinin önüne sürekli engeller çıkar. Bu durumlarda insanların kaderi açmak için dua okumaları oldukça yerindedir.

Bazen de insanların kısmetleri başkaları tarafından bağlanır. Kendilerine kısmet bağlama büyüsü yapılan kişiler bunun farkında olmamaktadır. Hayatlarında sürekli yaşadıkları tersliklere bir anlam veremezler. Kendilerine kısmet bağlama büyüsü yapılmış olan insanların da bu büyünün kötü etkilerinden kurtulmasının yolu dualardır.

Kısmet Açmak İçin Okunması Gereken Dua

Kişiler kısmetlerinin kapalı olduğunu düşündüklerinde okunması gereken kaderi açmak için dua herkesin bildiği ve Kuran’da yer alan dualardır. Bu dua içinde üç tane sure ve beş tane esma barındırır. Bu nedenle oldukça etkilidir. Fatiha Suresi, İhlas Suresi, Nas Suresi ve Ya Aziz, Ya Cemil, Ya Kuddüs, Ya Cami, Ya Vedud esmaları birlikte okunur. Kıbleye dönerek sükunet içinde bu duanın okunması kişiye çok iyi gelecektir. Ayrıca kısmet kapatma büyüsü yapılmışsa bu dualar büyü etkilerinin ortadan kalkmasında en etkili olanlardır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp