Kapalı Kısmeti Açmak İçin Dua

Her canlı dünyaya kendi rızkıyla gelir. Kimi insanlar yaşadıkları aksilikler nedeniyle büyük sıkıntı yaşarlar. Kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünen bu insanlar birçok arayışa girerler ve bu nedenle kısmet açma büyüsü yaptırmaya kadar gidebilirler. Kısmetsiz olduğunu düşünen insanların yapması gereken ise kapalı kısmeti açmak için dua okumaktır.

Kimi İnsanların Kısmeti Neden Kapalıdır?

Hiçbir insan dünyaya kısmeti kapalı olarak gelmez. Az ya da çok herkesin rızkı belirlenmiştir. İnsanlar zorluk yaşıyorlarsa büyük ihtimalle bir şeyleri doğru yapmıyorlardır. Kısmetlerini yanlış yerde arıyor olabilirler, doğru işi yapmıyor olabilirler, yeterli çabayı göstermiyor olabilirler.

Birçok insanın düşünce yapısı yanlıştır ve bu nedenle kendi kısmetlerini kendileri kapatırlar. Doğru düşünmeyi öğrenmek bu açıdan bakıldığında çok önemlidir. Hayata olumsuz bir düşünce yapısıyla bakan insanların sürekli şanssız olaylarla karşılaşması bir sürpriz değildir. Kişi hayata ne kadar pozitif bakarsa karşılığını da o yönde alır. Bu nedenle kısmet açma büyüleri yaptırma yoluna gitmenin bir anlamı yoktur. Bu gibi durumlarda insanın gitmesi gereken en doğru yol kapalı kısmeti açmak için dua okumak olacaktır.

Diğer insanların yaptığı müdahaleler de kişilerin kısmetinin kapanmasına yol açabilir. Kısmeti bağlama büyüleri bunların en bilinenidir. Kişi birden şanssızlıklarla karşılaşmaya başlamışsa ve elini attığı her işte başarısız oluyorsa kendisine bir bağlama büyüsü yapılmış olabilir. Kişi bir medyuma bakım yaptırarak üzerinde böyle bir büyü olup olmadığını anlayabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp