Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü dünyada ve ülkemizde yoğun olarak kullanılan bir büyüdür. En etkili bağlama büyüsü olduğu kabul edilen karabiber büyüsü oldukça meşhur bir yöntemdir.

Karabiber Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılır?

Aşık olunan kişiyi bağlamak için karabiber büyüsü yapılır. Muhabbet büyüsü çeşitlerinden olan karabiber büyüsü, aşık olunan kişinin büyüyü yaptıran kişiye karşı düşüncelerinin değişmesi ve bağlanması için yapılır.

Öncelikle 21 yada 41 adet karabiber alınır. Bu biberlerin üzerine birtakım okumalar yapılır. Bu yöntemle büyü yapılan kişinin içinden, yaptıran kişiye karşı aşk duyguları beslemesi hedeflenir. Eğer bu kişi devam eden bir ilişkide terk eden tarafsa, bu sefer o kişiyi geri döndürmek hedeflenir.

Karabiber büyüsünün bazı ilimlere göre daha detaylı bir uygulaması da vardır. Bazı hocalar ebced değerlerinin önemine dikkat çeker.  Bu hocalar belirli gün ve saatleri dikkate alarak okuma yapar. 21 veya 41 adet karabibere uygun zamanda okunma yapıldıktan sonra, karabiberler gümüş veya bakır üzerinde yakılır. Bu yöntem uygulanırken , büyü yapılan kişin tam bilgileri de kullanılır. Bu yöntemle yapılan karabiber büyüsü çok etkilidir. Yine bu yöntemle yapılan karabiber büyüsü çok çabuk gerçekleşir.

Karabiber büyüsünün geleneksel uygulamasında büyü yapıldıktan sonra biberler ateşe atılır. Bu işlem sabah ve akşam üçer kez tekrarlanır ve uygulama bir hafta sürer.

Karabiber Büyüsü Nasıl Etkiler

Karabiber büyüsüne maruz kalan kişi artık yaptıran kişiye deli gibi aşık olmaktan kaçamaz. Son derece güçlü büyü olan karabiber büyüsü yapıldığı andan itibaren varlıkların harekete geçmesi söz konusu olur. Varlıklar büyü yapılan kişinin düşüncelerini etkilemeye başlar. Büyü yapışan kişinin aklına, yaptıran kişiyi düşürürler. Büyü yapılan kişi dirense de gün geçtikçe karşı koyamaz hale gelecek ve büyüyü yaptıran kişiye koşacaktır.

Dua yöntemiyle çok kolay uygulanabilecek iki karabiber büyüsü yöntemi daha vardır. Birinci uygulamada 41 adet karabiberin üzerine üç tane İhlas Suresi bir tane de Fatiha Suresi okunur. Okuma bittikten sonra 41 karabiber tanesi de ateşe atılır ve bu esnada kişi niyet eder. Diğer yöntemde yedi adet karabiber tanesi kullanılır. Aynı dualar okunur fakat yakmak için ocak ateşi kullanılır. Burada da yakmak için ateşe atarken niyet edilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp