Karısını Kendine Aşık Etme Duası

Birlikteliklerde çok seven tarafın eşinin sevgisinin yetersiz olduğunu düşünmesi sık karşılaşılan bir durumdur. Bu şüphe her iki taraf için de geçerli olabileceği gibi eğer erkek karısının sevgisini yetersiz buluyorsa karısını kendine aşık etme duası okuyarak eşinin kendisini daha çok sevmesini sağlamaya çalışabilir.

Aşık Etme Duaları

Aşık etme duaları her ilişki biçimi için okunabilecek dualardır. Kişi aşık olduğu fakat karşılık göremediği durumlarda genellikle aşık etme dualarına başvurmaktadır. Kadın kocası için, erkekse karısı için karısını kendine aşık etme duası okuyabilir.

Evlilikler uzadıkça çiftlerin birbirlerine gösterdikleri özen azalabilir. Bunun asıl nedeni genellikle sevgisizlik değil vakitsizlik olmaktadır. Özellikle büyük kent yaşamlarında insanlar işten arta kalan zamanlarını yollarda harcamak zorunda kalmaktadır. Çift birlikte çalışıyorsa bu durum her iki taraf için de geçerlidir. Sadece erkek çalışıyorsa kadının eşinden beklediği ilgiyi görememesi de gayet doğaldır. Evlilikte çocuklar var ise kadının ilk önceliği çocuklar olur ve eş ikici plana düşer. Tüm bu yaşananların nedeni hayat şartlarının getirdiği sonuçlardır ve çiftlerin birbirinden şüphe duyması anlamsızdır. İlişkileri tekrar canlandırmak ve aradaki muhabbeti arttırmak isteyen kadın ya da erkek bu duaları okuyarak birtakım duyguların tekrar harekete geçmesini sağlamayı düşünebilir. Evliliklerin ayakta kalmasını sağlayan en önemli faktör çiftin birbirine karşı duyduğu güvendir. Çiftler yaşadıkları ilişkide bu güveni sarsmamak için fazlasıyla özen göstermelidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp