Kaşık Büyüsüyle Birini Aşık Etme

Aşık etmek için yapılan bir çok büyü çeşitleri veya yöntemler bulunmaktadır. Her insan hayatında düzenli bir birliktelik ister. Sevip değer verdiği kişinin ona yeterince ilgi göstermesi ve sevmesi için çabalar durur. Ama malesef bazı durumlarda bu istedikleri yönde olmuyor. Pek çok gencin sevdiklerine kavuşabilmek ve birbirlerinden ayrılmamak için yaptırdıkları kaşık büyüsü, ciddi anlamda ilgi görür. İnsanlar sevdikleri insanları yanlarından ayırmak istemezler ve bundan dolayı da söz konusu büyü türüne ihtiyaç duyarlar.

Diğer taraftan bu büyü farklı şekillerde yapılabilir. Daha çok tahta kaşıklara isimler yazılarak uygulanan büyü, işinin ehli medyumlarca yapılırsa daha iyi sonuçlar verir. Bazı tahta kaşıkların tipi bile büyüde çok etkilidir. Ancak önemli olan kaşıklara isimler yazıldığı sırada ve sonrasında okunan bazı niyet ve dualardır. Bu sırada kişilerin iyi niyetli hareket etmesi çok önemlidir. Kaşık büyüsü sağlam bir şekilde yapılırsa sevenler bir daha asla ayrılmazlar. Ancak ortada yanlış bir durum varsa bu büyü tam olarak tutmaz ve hem maddi, hem de manevi kayıp yaşanır. Eşlerin birbirlerine daha çok yakın durmaları, sevenlerin kısa sürede birbirlerine kavuşmaları ve ömür boyu çiftlerin mutlu mesut yaşamaları için kaşık büyüsü son derece önemlidir.

Kaşık büyüleri istenen amaca göre yapılabilen çok çeşitli işlemler arasında yer almaktadır. Kaşık ile bağlama büyüsü veya aşık edip evlenmek için kaşık büyüleri yapımı için gerekli olanlar doğum bilgileri yahut resimler olabiliyor. Çoğu zamanda kişilerden istenen elbise saç teli ya da ona ait bir eşya olmaktadır.

One thought on “Kaşık Büyüsüyle Birini Aşık Etme

  • tarihinde, saat
    Permalink

    Ben sevdigmle evlenmek istiyoruma artık dayanamyorum onsuz elimden kaysn gtsin istemem en yakn zamnda evlenlm benım olsun dıye yasın hoca bağlama vefkı önerdı vedk bana ulastıkdan sonra cok heycanlndım cunu tutma ıhtıalı yüzde seksen be 33. Gundeymhala takıyorum dun gece ceketinde kuyumcu numarası buldum kesn yüzük alcak 🙂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp