Kendine Bağlama Büyüsü Nedir

Büyü geçmişten günümüze pek çok kişinin farklı amaçlar için tercih ettiği bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde pek çok kişi sevdiği kadına ya da adama kavuşmaktadırlar. Bunun için de en çok tercih edilen büyü çeşidi kendine bağlamak büyüsüdür. Kendine bağlama büyüsü nedir denildiğinde, bu büyüyü sevdiği kişiye kavuşamayan kişiler yaptırır. Sevdiği adam ya da kadın kendisine bağlansın diye tercih edilen bir büyü olup tesiri oldukça kuvvetlidir. Kısa zaman sonra bu büyü ile sevdiğiniz kadın ya da adam size bağlanacaktır ve mutlu bir hayat süreceksinizdir. Bu bağlama büyüsü ile kısa sürede sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

Kendine bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır? Bağlama büyüleri için kendinize iyi bir büyücü bulmanız gerekecektir. Daha sonra bu büyücüye sevdiğiniz adamın ya da kadının bir eşyasını götürmelisiniz ve büyücü bu eşya üzerine büyüyü yapsın. Bu eşyayı kişi evinde ya da üzerinde tuttuğu sürece büyünün etkisinde olacaktır. Bu büyü kısa sürede kişiye etki edecektir ve davranışlarında farklılıklar olduğunu göreceksinizdir. Bu değişikliklerin sebebi kişi büyünün etkisi altında kaldığı için kendi iradesi ile değil cinlerin iradesi ile hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de size kısa sürede bağlanacak ve sizi sevecektir.

Bu büyüyü yaptırmanın bir başka yöntemi ise büyüyü muskaya yazdırma yöntemidir. Bu yol ile kişi daha tesiri kuvvetli ve çabuk etki eden bir büyü yaptırmış olacaktır. Bu büyü sayesinde olabildiğince kuvvetli bir sonuç göreceksinizdir. Büyüyü muskaya yazdırdıktan sonra mutlaka bu muskayı iyi bir yere saklamanız gerekecektir. Bu büyüyü kimsenin göremeyeceği ve bulaşmayacağı bir yere saklamalısınız. Eğer bir şekilde bu büyü yazılı muska bulunur ve açılır ise o zaman büyü bozulacak ve açan kişinin başına da kötü olaylar gelecektir. Bu muska cinlerle beraber yazıldığı için cinler muska açıldığında kızacaklardır ve muskayı açan kişi kim olursa olsun ona musallat olacaklardır. Bu yüzden muskayı olabildiğince iyi bir şekilde saklamanız gerekecektir. Yoksa hem büyü bozulacak hem de kötü sonuçlar ortaya çıkacaktır. Kendine bağlama büyüsü nedir denildiğinde kısacası bir kişiyi kendine bağlamak için uygulanan yöntemlerdir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp