Kendine Bağlamak İçin Büyü Nasıl Bozulur

Büyü geçmişten günümüze çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Genellikle de büyü yaptıran kişiler sevdikleri adama ya da kadına kavuşabilmek için bu yöntemi kullanmaktadırlar. Halen günümüzde insanlar bazı amaçlarına ulaşabilmek için büyü yolunu tercih etmektedirler. Bu büyüler arasında da en çok tercih edilen büyü kenedine bağlama büyüsüdür. Bu büyü sayesinde kişi sevdiği kadına ya da adama kolaylıkla bağlanacaktır. Bu büyüyü pek çok kişi yaptırmıştır. Oldukça tesiri kuvvetli bir büyüdür ve uzun zaman etki edecektir. Kendine bağlamak için büyü nasıl bozulur denildiğinde ya bu büyünün tesirinin geçmesini bekleyeceksiniz ya da büyücüye giderek büyüyü bozmasını isteyeceksiniz.

Kendine bağlamak için büyü nasıl bozulur denildiğinde sağlam bir büyücüye giderek büyüyü bozdurmanız gerekecektir. Daha sonra bu büyücüye büyüyü bozması için kişinin bir fotoğrafını götürebilirsiniz ya da muskaya yazılmış bir büyü ise direk muskayı götürerek de büyüyü bozdurabilirsiniz. Büyüyü bozmak yaptırmak gibi bir işlem değildir. Büyü bozmak oldukça zor bir iştir ve her büyücüde bunu yapamaz. Bunun için olabildiğince iyi bir büyücüye gitmeniz gerekecektir. Bu büyüyü bozabilmeleri için büyünün etki ettiği kişiyi de görmek isteyebilir büyücü. Bu yüzden büyücüye kişiyi de götürmeniz gerekecektir. Kişinin üzerine çeşitli dualar okunacaktır ve kişinin büyüden yani cinlerin etkisi altından çıkması sağlanacaktır. Fakat bu hemen olabilecek bir şey de değildir. Bu yüzden bu büyü bozulana kadar kişiyi sürekli medyuma götürmeniz gerekecektir.

Kendine bağlamak için büyü nasıl bozulur denildiğinde bu büyü etkisi çok kuvvetli bir büyü olduğu için bozulması da etkisi kadar zor olacaktır. Belki de bu büyüyü hiç bozduramaya da bilirsiniz. Cinler büyüyü yaptıkları için kişiyi bırakmak istemeyebilirler. Bu yüzden de kişi acı çekebilir. Büyücü büyüyü bozmak için her dua okuduğunda kişi de farklı davranışlar göreceksinizdir. Bunun sebebi de büyünün cinlerle yapılmış olması ve cinlerin kişiyi terk etmek istememelerdir. Bu yüzden büyüyü bozmak her zaman büyü yapmaktan daha zordur. Bu süreç psikolojik olarak da kişiyi kötü anlamda  etkileyecek ve büyü bozulduktan bir süre sonra bu durum yavaş yavaş geçecektir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp