Kendine Bağlamanın Yolları Büyü

Büyü geçmişten günümüze çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Genellikle de büyü yaptıran kişiler sevdikleri adama ya da kadına kavuşabilmek için bu yöntemi kullanmaktadırlar. Halen günümüzde insanlar bazı amaçlarına ulaşabilmek için büyü yolunu tercih etmektedirler. Bunun için de en çok tercih edilen büyü çeşidi kendine bağlamak büyüsüdür. Kendine bağlamanın yolları büyüsü ile istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyü ile ilk olarak yapmanız gereken iyi bir büyücü bularak sevdiğiniz kadın ya da erkeğin bir eşyasını büyücüye götürüp bu eşyanın üzerine büyü yaptırmak olacaktır. Daha sonra kişi bu eşyayı sürekli yanında taşıdığı sürece ya da evinde bulundurduğu sürece büyünün etkisi altında kalacaktır ve size bağlanacaktır. Bu kenedine bağlamanın yolları büyüsü ile kolaylıkla istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.

Bu büyü etki etmeye başladığında göreceksiniz ki kişinin davranışlarında değişiklikler olacak. Bu kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacağı için cinlerin verdiği vesveseye göre hareket edecektir. Kendine bağlamanın yolları büyü ile kişi zaman içerisinde sizi sevmeye başlayacak ve size bağlanacaktır. Bu büyünün tesirini arttırmak için isterseniz büyüyü muskaya da yazdırabilirsiniz. Bu şekilde büyü daha tesiri kuvvetli ve uzun süreli olacaktır. Bu şekilde büyüyü muskaya yazdırdığınızda muskayı kişinin evinde kimsenin göremeyeceği bir yere saklamanız gerekecektir. Eğer herhangi biri bir şekilde bu muskayı bulur ve açar ise büyü bozulacaktır ve büyü cinlerle yapıldığı için muskayı açan kişinin başına cinler musallat olacaktır.

Kendine bağlamanın yolları büyü ile kişilerin davranışları çok çabuk değişiklik gösterecektir ve size kısa sürede bağlanarak sizi sevecektir. Bu yüzden kişiler genellikle muskayla büyü yapma yolunu daha çok tercih etmektedirler. Bu yaptırdığınız büyülerin süresi olduğu için zaman içerisinde büyülerin tesirleri bitebilir bu yüzdende bu büyüleri yeniletmeniz gerekecektir. Büyünün etkisi geçtiği andan itibaren kişi eski hal ve hareketlerine geri dönecek ve sizi sevmeyecek soğuyacaktır. Bu yüzden olabildiğince büyünün etkisi bitmeden yeni bir büyü yaptırmanız gerekmektedir. Büyü yaptırırken de olabildiğince büyünün uzun etkili olmasına dikkat etmelisiniz. Olabildiğince uzun tesirli büyüler yaptırmalısınız.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp