Kişinin Kaderini Bağlamak İçin Yapılan Büyü

Büyü yapıldıktan sonra kişilerin davranışlarına hükmedilir. Kişi artık büyünün etkisi altına gireceği için kendi aklı ve fikri ile hareket edemez duruma gelir. Büyülerin yapımında genellikle üç harfliler kullanıldığı için kısa sürede kişi üç harflilerin kontrolü altına girer. Üç harfliler kişilere sürekli olarak vesvese veririler ve büyü yapılan kişi artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü kişilerin kaderlerini değiştirir. Kişinin kaderini bağlamak için yapılan büyü oldukça tehlikeli ve kuvvetli bir kara büyüdür. Bu büyünün mutlaka bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Bu büyü soncunda kişinin hayatı tamamen değişecektir. Büyü yaptıran kişi de büyünün olumsuz etkileri ile karşılaşabilir. Bu yüzden bu büyüyü yaptırmak oldukça tehlikelidir.

Kader Bağlamak İçin Büyü Nasıl Yapılır

Kader bağlama büyüsü kişinin üzerine üç harfliler yardımı ile yapılır. Medyum büyülü sözcükleri bir halat üzerine okuyarak halata kişinin ismini söyleyerek tek tek düğüm atar. Bu düğümler halata atılmış bir düğüm değil kişinin hayatını düğümlemek için atılır. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin evinde bir yere bu büyülü halatın saklanması gerekmektedir. Halat kişinin evine güzelce saklandıktan sonra büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü yavaş yavaş kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar ve kişinin hayatı değişir. Kişinin kaderini bağlamak için yapılan büyü oldukça kuvvetli bir büyü olduğu için kısa sürede tesirini göreceksinizdir. Bu büyü kara büyülerden olduğu için oldukça tehlikelidir.

Kader Bağlamak İçin Yapılan Büyünün Tesiri Nedir

Kader bağlamak için yapılan büyü kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyecektir. Kişinin tüm işleri kötü gidecektir. Artık hayatı düzgün bir şekilde gitmeyen kişi kısa sürede depresyon girecektir. Kişi büyünün etkisi ile sürekli olarak uyumak isteyecektir ve depresyon belirtileri göstermeye başlayacaktır. Kişinin kaderini bağlamak için yapılan büyü ile kişi işten soğuyacaktır ve kısa sürede işinden olacaktır. Eğer kişinin hayatında sevdiği biri var ise bu kişi ile de kısa sürede ayrılacaklardır. Kısacası bu büyü ile kişinin hayatı alt üst olacaktır. Bu yüzden kişinin kaderi değişecek ve kötü yönde ilerleyecektir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp