Kısmet Kapanmasına Karşı Okunan Dua

Kısmet sorunu hemen hemen her insanın başına gelebilecek türden işlemlerdir. Kimileri şansının iyi olmasın ister fakat istediği verimi alamaz. Ya da evlenmek için mutlu bir yuva hayalini kuran kişinin bu yöndeki dilek ve arzuları bir türlü yerine gelemediği durumlarda kısmet açmak için başvuracağı yöntemler vardır. Büyü uygulamaları ile yapılan işlemler doğru değildir. Büyüler yapımında  şeytani varlıklar kullanıldığından doğru olduğu kabul edilmemektedir. Dolayısı ile dua ve tılsımlar sayesinde yapılan kısmet açma evlilik duaları bu yönde sizin için daha hayırlı olacaktır.

Medyum veya hocaların yaptıkları etkili dualar ve tertipler de bulunmaktadır. Ayrıca bu sorunun çözülmesi için okunacak bir çok dua veya hacet namazlarından da bahsedilir. İnsanoğlu isteklerini yerine getirebilmek için bu konularda çok büyük çabalar sarf edebilir. Bu tertiplerden birine de örnek verecek olursak şu şekilde anlatabiliriz: Şansın açılması için okunacak dualardan bir tanesi olan bu tesirli duayı günlük hayatımızda karşılaştığımız zorlukları aşmak şansımızın devamlı olması için dilimizden düşürmememiz gereken bu dua” SÜMMES SEBİLA YESSERAHU.’’

1.Duaya başlamadan önce abdest alınmalı.

2.Kıbleye yönelmeli.

3.Besmele çekilmeli. “Bismillahirrahmanirrahim”

4.Tevbe edilmeli,günahların afvı istenmeli En kısa tevbe şudur:”Estağfirullah,estağfirullah,estağfirullahel azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü ve etübileyh”

5.Allah’ı çokça hamd etmeli.Peygamber efendimize salavat getirmeli. Hamd şudur:”Elhamdulilllah” 3 kere. Salavat :”Allahümme salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed” Her ikisi tek seferde şöyle okuyabilirsiniz:”Elhamdülillahi rabbil alemiyn.Vessalatü vesselamü ala Resulina Muhammedin ve ala alihi ve sabhibi ecmaiyn.”

6.Sonra “Subhane Rabbiyel aliyyil alel vehhab” denmeli.

7.Kısmetimizin açılması için istediğimiz kadar “SÜMMES SEBİLA YESSERAHU” (anlamı: sonra ona yolu kolaylaştırdı. Abese suresinin 20. ayeti) duasını okuyup bitirdikten sonra ,Allah’tan dileğinizi istersiniz.

8.Duayı bitirmek için şu okunmalı: “Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun.Ve selamun alel-mürseliyn.Velhamdülillahi Rabbil alemiynel Fatihah ve messalavat” denir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp