Kısmetsizler İçin Kısmet Açma Büyüsü

Büyüler ak büyüler ve kara büyüler olmak üzere tesir kuvvetlerine göre kendi aralarında ayrılmaktadır. Kara büyüler en tehlikeli ve yapılması oldukça zor olan büyülerdir. Ak büyüler ise daha kolay olan fakat tesir süreleri kara büyülere göre daha kısa süren büyülerdir. Bu ak büyüler genellikle kısmet açmak için ve bereket için yapılmaktadır. Kısmetsizler için kısmet açma büyüsü kolay bir büyüdür fakat bu büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka büyü için bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Aksi taktir de büyünün olumsuz özellikleri ile karşılaşacaksınızdır.

Kısmet Açma Büyüsü Etkileri

Kısmet ama büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi artık çevresi tarafından fark edilir biri aline dönüşecektir. Kişinin bir anda büyü sayesinde enerjisi artacaktır. Artık karşı cinsin dikkatini çeken kişi aradığı aşkı kısa sürede bulacaktır. Kısmetsizler için kısmet açma büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra tesir etse de belli bir süre boyunca kişiler üzerine etki etmektedir. Bu tesir süresi sona erdiğinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için eski hayatına devam edecek ve kısmetleri de birer birer ondan uzaklaşacaktır. Bu yüzden bu büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka aynı şekilde tekrarlanması gerekmektedir. Büyü yeniletildiği süre boyunca kişi üzerindeki etkileri de sürmeye devam edecektir. Hatta büyüyü bu şekilde yenileterek tesir süresini uzattığınızda sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz de.

4 thoughts on “Kısmetsizler İçin Kısmet Açma Büyüsü

 • tarihinde, saat
  Permalink

  KISMET ACMA ICIN KIM YARDIMCI OLUYOR BEN KAPALI OLDGUNU DUSUNUYRM

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  canlarım ay bn varya binbir hocayım dye dolaşn insanlarla uğraştm hibçrinden sonç alamadm anca param gitti iki kcoa maaşımı harcmışımdır hepsine dolandırıldm yha hep fakat yasin hocaya verdiğim her kuruş helal olsun.

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  BEN BÝR KENDÝNA HOCA DÝYEN BÞR ÞAHZA UZAKLAÞTRMA SÝÞLEMÝ YAPTIRDIM HTELEFOUMA BAKMAZ OLDUAYLAR SONRASI BÝR DEÐÝÞÝKLÝK DE YAÞANMADI ETKÝSÝ YOKTU !!! YASÝN HOCAYA GÐVENDÝM NÝHAYET ÝÞE YARADI VE ESKÝ EÞÝM PÞÝMÝ BIRAKITI…

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  SLM BN BURSADA OTURUYORUM ARKADAŞIM SAYENSİNDE BULDUM HOCAYI ÇOK MEMNUUNUM ALAH NE MURADI VARSA VERSİN..

  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp