Kocamın Bana Geri Gelmesi için Dua

Kocamın Bana Geri Gelmesi için Dua

Ayrılık erkek veya kadın ayırt etmeksizin bir çok bireyin yaşayacağı bir sorun olabiliyor. Kimi insan sevdiğinden kimisi ise eşinden ayrılabilir. Bu gibi durumlar peydah olması halinde başvurulan yöntemler arasında geri getirme ve bağlama büyüleri ön plana çıkar. Ancak bildiğimiz üzere büyü her türlüsü haram olan çirkin ve kötü bir iştir. Bunun yanı sıra etkin dua yöntemleri sayesinde hazırlanan güçlü çalışmalar da bu yöndeki istek ve taleplerimizin gerçekleşmesi konusunda yeterli gelebilir. Bir çok medyum veya hoca bu ve benzer konularda çalışmalarını hazırlarlar. Ancak büyü yapan birinden de Allah’a şirk koştuğu için dürüstlük beklenemez. Eşiniz, sevdiğiniz veya nişanlınızın sizden ayrılması sonucu onu geri döndürmek ve kendinize bağlamak isteğinizin olması halinde dualara sarılalım. En keskin ve tesirli bir çok yöntemler bulunmaktadır.

Bu konuda sorunların giderilmesi adına yapılan bir kaç farklı yöntemlerden bahsedeceğim.

Sevdiğini Ayağına Getirmek için

Çok sevdiğiniz birinin size geri dönmesi ve bağlanması için aşağıdaki tılsımı temiz bir XX ile hazırlanmış misk ve zaferan mürekkebiyle alttaki 7 adet yazılacak.

Kocamın Bana Geri Gelmesi için Dua
Kocamın Bana Geri Gelmesi için Dua

Ve daha sonra yazdığınız bu mübarek tılsım olan kağıda biraz tuz konularak 51 defa aşağıdaki XX suresinin78 nci ayetini sabah okuyup gece yarısından sonra niyet edilerek yakılması icab eder. Bu işlem sonrasında Allahın izniyle sevdiğin ayağına gelecektir.

Bismillahirrahmanirrahim (Estauzu Billah)

Ve darabe lena meselen ve nesiye halkahu, kale men yuhyil izame ve hiye remim.

7 thoughts on “Kocamın Bana Geri Gelmesi için Dua

 • tarihinde, saat
  Permalink

  eşim bana nasıl ge döner yardım noluur:((

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  Slm ben tuba. Bundan 2 ay once kocam evden gitmisti. Cok careler aradim ama bulamadim ne ettim dil doktum olmadi. Hocalara da cok gittim nasip degilmis dedim sonra yasin hocayi buldum gercek alaninda uzmanmis 12 gunde aramiz duzeldi baristik bu gercekten anlatilmaz yasanir. Cok mutluyum cok sukur. Tavsiye ederim herkese.

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  KISMET İÇİNDE YAPAR MI ACABA SOL ALT KÖŞEDE WHATSP GÖRDÜM ORADAN HERHALDE

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  MERHABA BEN ARTVİNDEN YAZIYORUM ÜNİVERSİTEDEN MEZUN OLDUM İKİ SENE İŞSİZ KALDIM NEREYE BAŞVURU YAPSAM OLMADI EN SON DEDİM YAP KIZIM ŞANSINI DENE 6 AY ÖNCE HOCAMA KISMETİM AÇILSIN DİYE VEFK İŞLEM YAPTIRDIM ÇOK ŞÜKÜR 4 AYDIR ÇALIŞIYORUM ELBETTE ÖNCE ALLAH AMA HOCAMINDA SAYESİNDE VASIFSIZ OLMAKTAN KURTUKDUM. ALLAH BİN KERE ONDAN RAZI OLSUN ŞİMDİ BAŞIM NE ZAMAN SIKIŞSA HOCAMA DANIŞIRIM.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp