Kocanı Kendine Bağlama Büyüsü

İnsanlar genellikle geçmişten günümüze kadar büyüye meraklıdır ve pek çok amaç ile büyü yaptırmışlardır. İnsanlar bu yöntemi genellikle sevdikleri kişiye kavuşabilmek için tercih etmektedirler. Kişi sevdiği kadını ya da erkeği kendine aşık etmek için büyü yolunu tercih etmektedir. Kocanı kendine bağlama büyüsü ile kişiler gözü dışarda olan kocalarını kendilerine bağlamak için böyle bir yöntem denemektedirler. Bu büyüyü yaptırabilmek için kişiler güvenilir bir büyücü bulmalılardır. Daha sonra kocanıza ait bir eşyayı büyücüye götürmeniz gerekmektedir. Bu kocanızın eşyası üzerine büyü yapılacağı için kocanız zaman içerisinde büyünün etkisine gireceklerdir. Bu şekilde evine ve eşine daha bağlı bir koca haline dönüşecektir. Bu büyü ile kocanızın davranışlarında belirgin bir değişiklik olduğunu hemen gözlemleyeceksiniz. Artık evine daha bağlı bir eş haline dönüşen kocanız zamanla kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacak ve cinlerin verdiği vesveseler ile size daha çok bağlanacaktır.

Bu kocanı kendine bağlama büyüsü ile kısa süre de amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu büyü tesiri oldukça kuvvetli bir büyü olup çok kısa süre de etki etmektedir. Bu tarz yapılan bir diğer büyü de muska üzerine yazılan büyülerdir. Bu büyü daha etkili bir yöntemdir ve kişiler diğer büyülere nazaran bu büyüleri daha çok tercih etmektedirler. Büyüyü muskaya yazdırdıktan sonra mutlaka bu muskayı iyi bir yere saklamanız gerekecektir. Bu büyüyü kimsenin göremeyeceği ve bulaşmayacağı bir yere saklamalısınız. Eğer bir şekilde bu büyü yazılı muska bulunur ve açılır ise o zaman büyü bozulacak ve açan kişinin başına da kötü olaylar gelecektir. Bu muska cinlerle beraber yazıldığı için cinler muska açıldığında kızacaklardır ve muskayı açan kişi kim olursa olsun ona musallat olacaklardır. Bu yüzden muskayı olabildiğince iyi bir şekilde saklamanız gerekecektir. Yoksa hem büyü bozulacak hem de kötü sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Kocanı kendine bağlama büyüsü ile kısa zamanda sonuç göreceksiniz ve kocanızın davranışları olumlu yönde değişecektir. Kocanız artık size karşı daha ilgili davranmaya başlayacaktır ve gözü sizden başka birini görmez duruma gelecektir. Bu bu büyü sayesinde istediğiniz o mutlu evliliği yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp