Kocanı Kendine Bağlamak İçin Büyü

Geçmişten günümüze kadar pek çok kişi farklı amaçlarla büyü yaptırmaktadırlar. Bu büyü yöntemini kişiler genellikle sevdikleri kişiye kavuşmak için yaptırmaktadırlar. Büyüyü yaptırmak için ilk yapmanız gereken iyi bir büyücü bulmak olacaktır. Daha sonra kocanı kendine bağlamak için büyü yaptırmanız için kocanızın bir eşyasını büyücüye götürmelisiniz. Büyücü bu kıyafete ya da eşyaya kocanızı size bağlamak için cinlerle birlikte büyü yapacaktır. Bu büyü ile kocanızın gözü artık sizden başkasını görmeyecek ve evden dışarıya çıkmak istemeyecektir.

Kocanı kendine bağlamak için büyü yaptıran kadınlar kocalarının kıyafeti ya da eşyası üzerine büyü yaptırdıkları için genellikle büyünün etkisi uzun süre sürecektir ve tesiri kuvvetli olacaktır. Büyü sayesinde kocanızın hareketlerinde oldukça fark edeceğiniz büyük değişimler olacaktır. Anında büyünün etkisini göreceksinizdir. Bu sayede kocanız evinizde ve size bağlı olacaktır. Fakat büyünün daha çabuk tesir etmesini istiyor iseniz büyüyü büyücüye muska üzerine yazdırarak daha etkili bir büyü yaptırmış olacaksınızdır. Muska üzerine büyüyü yazdırdıktan sonra bu muskayı evinizde bir yere güzelce saklamanız gerekmektedir. Bu muskayı olabildiğince güzel bir yere saklamanız gerekmektedir. Muskayı eğer bir şekilde biri bulacak olur sa ve açarsa büyü bozulacaktır. Bu yüzden olabildiğince iyi bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Muska bir sebep ile açılırsa büyü bozulacağı için bu muskayı açan kişiye cinler de musallat olabilir. Bu muska sayesinde olabildiğince kocanız büyünün daha çok etkisi altında olacaktır.

Kocanı kendine bağlamak için büyü yaptıran kişiler bu büyünün daha çok etkili olması için muska yöntemini tercih etmektedirler. Eğer bir şekilde büyünün etkisi bitecek olursa bu büyüyü tekrar yaptırmanız gerekecektir. Büyüyü tekrar yaptırarak kocanızın sonsuza kadar size bağlı olmasını evinize bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kocanız ile birlikte hep mutlu olabilirsiniz. Kocanız artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacağı için cinlerin verdiği vesvesenin etkisinde kalacak ve sizi sevecek, ilgi gösterecektir. Hep size bağlı kalacaktır. Kocanı kendine bağlamak için büyüsü işle çoğu kadın mutlu bir evlilik sürdürmeye devam etmektedir. Bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir büyüdür.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp