Kocayı Karısından Ayırıp Benimle Evlensin Büyüsü

Ayırma büyüleri hakkında pek olumlu şeyler söylemek mümkün değildir. Başlı başına kara büyülerden birisidir diyebiliriz. Kadını kocasından ayırma, kocayı karısından ayırma, sevenleri ayırma veya nişanlıları ayırma gibi birçok kategoride ele alınan ayırma büyüsünün günahı da bir hayli büyüktür. Büyüyü yaptıracak olan kişi kendi çıkarı doğrultusunda hareket edeceği için büyüye maruz kalacak olan kişinin o anki durumunu, hayatını, yaşantısını hiçe sayarak kendi enerjisi ile iradesini elinde tutmak ister. Kocayı karısından ayırma büyüsü de genelde erkeğin dostu veya erkeğe aşık olan, elde etmek isteyen kadınlar tarafından yapılmak istenmektedir.

Büyüyü yaptırmaktaki amaç tam olarak şudur. Adam karısından soğusun, uzaklaşsın ve daha sonrasında ayrılmaları sağlansın. Benim de bu işten çıkarım olsun karısından ayrılan adam bana aşık olsun ve benimle evlensin mantığıdır. Bu çalışma doğru bir şekilde tamamlanırsa kişi istediğine kavuşur. Ancak içerisinde olduğu bu durum büyük bir günahtır ve pek tavsiye etmediğimiz çalışmalardan birisidir. Bizim böyle bir yuva yıkan büyü çalışmamız yoktur.

Büyü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Büyü bir hafta gibi kısa bir sürede etkisini gösterir. Eşlerin ayrılması ise ortalama olarak 40 günü bulabiliyor. Bu 40 gün içinde eşlerin birbirlerine olan sevgileri adeta bir nefrete dönüşecektir. Olandan bitenden bihaber olan çift büyünün etkisiyle ayrılıklarını gerçekleştirirler. Böyle bir büyüye maruz kalınması eğer erken fark edilir ise büyü bozma işlemleri ile yıkılacak olan yuva kurtarılabilir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp