Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü geçmişten günümüze çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. İnsanlar bu yöntemi genellikle sevdikleri kişiye kavuşabilmek için tercih etmektedirler. Kişi sevdiği kadını ya da erkeği kendine aşık etmek için büyü yolunu tercih etmektedir. Bunun için de en çok tercih edilen büyü çeşidi kendine bağlamak büyüsüdür. Kadınlar kocalarını kendilerine bağlayabilmek için bu bağlama büyülerini kullanmaktadırlar. Kocayı kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır denildiğinde ilk olarak iyi bir büyücü bulmanız gerekecektir. Daha sonra bu büyücüye kendinize bağlamak istediğiniz erkeğin bir fotoğrafını ya da eşyasını götürmeniz yeterli olacaktır. Bu fotoğraf üzerine ya da eşyaya büyücü büyü yapıp kişinin size bağlanmasını sağlayacaktır. Bu eşyayı sürekli yanında taşıyarak erkek size aşık olacak ve büyünün etkisi çabuk tesir edecektir.

Kocayı kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bu büyünün daha çabuk tesir etmesi için büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Muskaya yazılan büyünün etkisi daha uzun süre sürmektedir ve tesiri daha kuvvetlidir. Fakat bu büyüyü muskaya yazma işi cinler aracılığı ile yapıldığı için muskayı mutlaka kimsenin görüp bulamayacağı bir şekilde eve saklamanız gerekmektedir. Eğer herhangi bir şekilde bu büyü muskası bulunursa ve açılırsa büyü bozulacaktır ve muskayı açan kişinin başına kötü şeyler gelecek cinler musallat olacaktır. Bu yüzden muskayı mutlaka iyi muhafaza etmeniz gerekecektir. Muska bağlamak istediğiniz kişinin evinde olduğu sürece kişi bu büyünün etkisinde olacaktır ve size kısa süre de bağlanacaktır.

Kocayı kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır için yaptıracağınız büyü ile erkekte belirgin bir şekilde davranış değişikliği olduğunu fark edeceksinizdir. Bu değişiklikler size olumlu olarak yansıyacak ve kişi büyünün etkisi yani cinlerin vesvese vermesi ile size aşık olacak ve bağlanacaktır. Erkek büyünün tesiri altında olacağı için kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır ve size karşı oldukça ilgili davranacaktır. Bu muska cinlerle beraber yazıldığı için cinler muska açıldığında kızacaklardır ve muskayı açan kişi kim olursa olsun ona musallat olacaklardır. Bu yüzden muskayı olabildiğince iyi bir şekilde saklamanız gerekecektir. Yoksa hem büyü bozulacak hem de kötü sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp