Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları Büyü

Büyü geçmişten günümüze çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Genellikle de büyü yaptıran kişiler sevdikleri adama ya da kadına kavuşabilmek için bu yöntemi kullanmaktadırlar. Halen günümüzde insanlar bazı amaçlarına ulaşabilmek için büyü yolunu tercih etmektedirler. Bunun için de en çok tercih edilen büyü çeşidi kendine bağlamak büyüsüdür. En çok tercih edilen büyülerden biri de kocayı kendine bağlamanın yolları büyü yöntemidir. Bu büyü ile istediğiniz gibi kocanızı kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyü için ilk olarak iyi bir büyücü bulmanız gerekecektir. Daha sonra bu büyücüye kendinize bağlamak istediğiniz erkeğin bir fotoğrafını ya da eşyasını götürmeniz yeterli olacaktır. Bu fotoğraf üzerine ya da eşyaya büyücü büyü yapıp kişinin size bağlanmasını sağlayacaktır. Bu eşyayı sürekli yanında taşıyarak erkek size aşık olacak ve büyünün etkisi çabuk tesir edecektir.

 

Bu şekilde istediğiniz erkeği kendinize bağlayabilirsiniz. İsterseniz bu büyünün daha tesirli olması için büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Bu yol ile daha etkili ve tesiri kuvvetli bir büyü yaptırmış olacaksınızdır. Muskaya büyüyü yazdırmak kişinin üzerinde daha tesirli olacaktır. Fakat bu muskayı yazdırdıktan sonra mutlaka iyi bir şekilde kişinin evine saklamanız gerekecektir. Bu kişinin ya da bir başkasının bu muskayı hiçbir şekilde bulmaması ve açmaması gerekecektir. Eğer herhangi bir şekilde bu muska açılır ve bozulur ise bu büyü bozulacaktır ve muskayı açan kişiye cinler musallat olacaktır. Bu yüzden olabildiğince muskayı iyi bir yere saklamanız gerekecektir. Kocayı kendine bağlamanın yolları büyü yöntemi ile kocanızın size uzun bir süre bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyüyü muskaya yazdırdığınız için daha uzun bir süre tesir edecektir. Fakat her büyü gibi bu büyünün de belli, bir etki etme süresi bulunmaktadır. Bu büyünün etkisi geçtiği zaman yeniden bir büyü yaptırmanız gerekecektir.

Kocayı kendine bağlamanın yolları büyü yöntemi ile istediğiniz şekilde bir sonuç elde edebilirsiniz. Fakat büyünün süresinin geçmemesine çok dikkat etmeniz gerekecektir. Büyünün süresi bittiğinde kocanız gene gözü dışarda bir adam olacaktır ve sizde istediğiniz amaca ulaşamamış olacaksınız. Bu yüzden kocanızın davranışlarında bir değişiklik sezdiğinizde hemen büyüyü yeniletmelisiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp