Kuvvetli Voodoo Büyüsü

Büyüler oldukça fazla amaç için kullanıldığı için çok farklı yapılış şekilleri ve çeşitleri vardır. Bunlardan biri de  voodoo büyüleridir. Voodoo büyüleri  çok eski çağlardan bu yana halen kullanılan güçlü bir kara büyü çeşididir. Bu yüzden bu büyünün etkileri oldukça kuvvetlidir ve kolay kolay bu büyü bozulmaz. Kısa sürede kişiyi etkisi altına alan bu büyü aynı zamanda farklı materyaller kullanılarak da yapılabilmektedir. Genelde voodoo büyüsü bir bez bebek kullanılarak yapılmaktadır. Bu şekilde büyünün etkileri çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerinde görülecektir. Kuvvetli voodoo büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin iradesini kontrol altına alabilirsiniz. Bu büyünün en büyük özelliği anında kişinin hayatını kontrol altına alabilmenizdir. Bu yüzden ne amaçla yapılırsa yapılsın oldukça olumsuz sonuçları olan bir büyü çeşididir.

Voodoo Büyüsünün Yapılış Şekli

Voodoo büyüsünün yapılışı için mutlaka bir bez bebeğe ihtiyaç vardır. Bu bez bebek kişiyi temsil etmektedir. Bu yüzden bu bebek üzerine yapılan büyü kişiyi doğrudan etkileyecektir. Bebek üzerine uyguladığınız her şeyi büyü yapılan kişi doğrudan hissedecektir. Bu yüzden bu büyü çok tehlikelidir ve kesinlikle yapılması tavsiye edilmez. Voodoo büyüsü yapıldıktan sonra kişi kendi hareketlerini kontrol edemez hale gelir. Kuvvetli voodoo büyüsü yapıldıktan sonra bez bebek üzerine iğne batırıldığı zaman, iğne nereye batacak ise kişi de bu acıyı kendi vücudunda hissedecektir. Bu şekilde kişiyi etkisi altına alan büyü oldukça tehlikelidir. Bu büyüyü kullanarak karşı tarafa istediğiniz her şeyi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Voodoo Büyüsünün Kişi Üzerine Etki Etme Süresi

Voodoo büyüsü yapıldıktan sonra bez bebeğin çok iyi bir şekilde korunması gerekmektedir. Voodoo büyüsünün temelinde bu bez bebek olduğu içi büyünün etki süresini de gene bu bez bebek etkiler. Her güçlü büyünün tesir süresi diğer büyülere nazaran çok daha etkili olsa da bu büyünün de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık tamamen eski hayatına geri dönecektir ve büyünün hakimiyetinden kurtulacaktır. Kuvvetli voodoo büyüsü bu şekilde insanlar üzerinde tesirini gösterir.

6 thoughts on “Kuvvetli Voodoo Büyüsü

 • tarihinde, saat
  Permalink

  büyü bilmem tavsiye de etmem ama yasin hocamın elle yazdığı safran mürekkeple vefk duaları tavsiye ederim bn 12 günde etki gördüm

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  Slm ben büyü değil ama dua yapotırmak işsiyorum yardımcı olan biri vamr?

  Yanıtla
  • tarihinde, saat
   Permalink

   Merhaba cnm. Yasin hoca bu konuda iyidir. Zaten doğru yerdesin sitedeki no arayabilirsin.

   Yanıtla
   • tarihinde, saat
    Permalink

    dua vekif yapıyor bende öyle duymuştum çok etkili hem rahmani hem tesirli sonuç bu kesinlinle düşünülür…..

    Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  0 546 484 31 66 numarası ismi yasin hoca.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp