Medyumlar

Günümüzde insanlar istek ve arzularını gerçekleştirmek için her yolu denedikten sonra eğer gerçekleştiremedilerse son çare olarak büyü yollarına başvurmaktadırlar. Bunun için en geçerli yol, ise büyülerdir. Büyü yaptırılmak için öncelikle iyi medyumlar seçilmelidir. İyi bir medyum seçimi yapmak için öncelikle hem medyumun daha önce yaptığı büyülere bakılmalıdır daha sonra büyülerinden ne kadar başarılı olduğu ve Medyum ‘un ne kadar popüler olduğu araştırılmalıdır. Günümüzdeki birçok medyumlar, dolandırıcılık ve sahtekarlıkla suçlanmaktadır. Bunun sebebi ise sadece para amacı güden, sahtekâr insanların insanları dolandırması ile paralarını alıp büyü yaptırdığını söyleyerek, aslında büyü yapmadıklarının ortaya çıkmasından kaynaklanmaktadır.

Sizlerde büyü yaptırmaya karar verdiyseniz iyi bir medyum, seçim yapmalısınız, bunun için Google’dan araştırma yapabilir, internet sitelerinden bakabilir veya şehrinizde bulunan medyumlar varsa ona iletişim numaralarından iletişime geçebilirsiniz. İnsanların istek ve arzuları için yapılan büyüler Ak ve kara büyüler olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu büyüler, ak büyülerde iyi nefesli büyürler olmakla birlikte muska ve nesnelerle yapılmaktadır. Kara büyüler de ise soğuk hayvan malzemeleriyle yapılır. Soğuk hayvan malzemeleriyle yapılan kara büyüler kötü nefesli büyürlerdir. AK büyüler ve kara büyüler her ne kadar iyi amaç gütseler de hiçbir şekilde: Dinimizde uygun değildir ve kesinlikle yasaklanmıştır. Kesinlikle yasaklanmış olan bu büyüleri yine de yaptırmak istiyorsanız, internet sitelerinden araştırmalara başlayabilirsiniz.

İyi bir medyum seçiminden sonra medyuma ulaşarak derdinizi sıkıntınızı anlatın derdinize çözüm bulabilecek olan büyü çeşitlerini öğrenebilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz büyü ile uygulamaya başlayabilirsiniz.  Bu büyüleri kesinlikle kendiniz yapmamalısınız çünkü büyülerde eksik bir cümle eksik bir sözcük veya hatalı bir söylemde büyürler tam tersi halini alabilmektedir. Tersine dönen büyüler oldukça tehlikelidir bunun için medyum seçimlerinizde iyi olmalı ve seçtiğiniz medyumlar, oluşabilecek bütün olumsuzluklara rağmen müdahale ede bilmeli ve önlemlerini almalıdırlar. Büyüler tehlikeli ve güçlü tılsımlı sözcükler sayesinde yapılmaktadır. Bu sözcüklerin söylenmesinden sonra büyü malzemeleriyle büyürler gerçekleştirilir. Büyüyü yaptıktan sonra en geç 15 – 20 gün içinde büyü yapılan kişi, tesir altına alınacaktır. Tesir altına alınan kişide ruhen ve fizikken etkiler görülebileceği gibi aynı zamanda büyü yapan kişide de etkilerini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp