Nişanlımın Benden Ayrılıp Soğuması için Dua

Çoğu zaman bazı durumlarda istemediğimiz bir birlikteliğe maruz kalabiliriz. Fakat bu durum içinden çıkılmaz bir hal alınca iki tarafında iyiliği için böyle bir durumu bitirmek gerekebilir. İnsanlar çok şey görüp geçirmediği zaman başına gelen bazı durumlarla nasıl karşılaşacağını bilemez. Bu gerek tecrübe gerekse hayat bilgisi konusunda önemli yerler edinir. Günümüzde halen baskı ve zorbalıklar bazı durumlar ne yazık ki devam etmektedir. Bu tarz durumlar karşısında ileriyi düşünerek kendimizi güvence altına ve hayatımıza ne şekilde devam edeceğimize karar vermek bizim için çok önemlidir.

Dolayısıyla nişanlımız veya eşimiz bizden ayrılmak istemezken çok bağlı aşıkken biz ona onun hissettiği gibi durumları içimizde besleyemeyiz. Durumu kendi leyhimize çevirmek için bir takım çıkış yolları ararız ve bu yönde yapılacak çok etkin dualar bulunmaktadır. Birini kendinden soğutmak onu artık istememek kendi isteği arzusuyla sizden uzak tutma amaçlı yapılmaktadır. Dualar dışında da hazırlanabilen etkin büyü yöntemleri veya tılsımlar da yapılabilmektedir.

Ancak böyle bir konuda destek aldığınız kişi de önemli rol oynamaktadır. Gerçek anlamda güvenip inandığınız birinin bilgisi ve ilmi ile sorunları bulup size yardımcı olması birinci kurallar arasındadır. Bu işten anlayıp anlamadığı konusu zaten konuşmalarından kendini belli edecektir. Hitap ve saygı önemli birincil kurallardır. Sorunu can kulağı ile dinledikten sonra size yardımcı olacak olan medyum hoca yapacağı işlemler konusunda sizi detaylıca bilgilendirmelidir. Eğer bu konuda doğru bir destek alarak sorunları çözmek istiyorsanız iletişime geçerek problemlerinizi anlatmalısınız.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp