Para Kazanma Duası

Para Kazanma Duası

Para kazanma büyüsü ticari başarılarıyla bilinen Yahudiler tarafından sık yapılan bir büyü çeşididir. Yapılan ticaretin kazançlı olması ve kazanılan paranın bereketli olması için para kazanma büyüsü yaparlar. Bazı toplumlarda bu büyünün gelenek haline geldiğini görmek de mümkündür.

Para Duası

Para duası düşünülenin aksine para kullanılarak yapılmaz. Uygulanacak para kazanma duası malzemeleri bir adet beyaz mendil ve tuzlu sudur. Burada beyaz mendilin parayı temsil ettiği düşünülür. Tuzlu su ise ticaret yapan kişilerin ikna gücünü temsil eder. Beyaz mendili tuzlu suyun içinde bir gece bekletmek gerekir. Mendil suya konduğu zaman suyun üzeri bir kapakla örtülmelidir. Mayalanma aşaması denilen mendilin tuzlu suda bekletilmesi sırasında kapağın kapalı kalması çok önemlidir aksi takdirde para duası para kayıplarına neden olabilir. Gün doğduğunda kapak açılır ve mendil hala içindeyken tuzlu su gölge bir duvar dibine dökülür.

Mendil alındıktan sonra katlanarak para kazanması düşünülen kişinin tenine değecek şekilde elbiselerin altına konur. Mendil olduğu haliyle sıkmadan yerleştirilmelidir ve mendil hava kararana kadar çıkarılmaz. Hava karardıktan sonra mendili çıkarıp tuzlu suyun döküldüğü noktaya gömmek gerekir. Gömülme esnasında söylenmesi gereken tılsımlı sözler vardır ve mendil bütün gece toprak altında kaldığında para kazanma duası kabul olmuş demektir.

Bu duayı uygulayan insanlar ticari hayatlarında çok başarılı olurlar ve birden zenginleşmeye başlarlar. Bu büyüyü yapanların ticari işlemlerinde başarısız olmaları söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp