Pirinç Büyüsü

Her evin vazgeçilmezlerinden birisi olan pirinç çoğu zaman soframızın bir gıdası olsa da kötü emeller için de kullanılan malzemelerden birisidir. Genelde büyü yöntemi için kullanılan malzemelerden birisidir. Pirinç ile yapılan büyüler genelde kara büyü çeşitleridir. Bu yazımızda sizlere pirinç büyüsü nedir, nasıl yapılır, amacı nedir, nasıl bozulur gibi süreçleri sizlerle paylaşacağız.

Öncelikli olarak medyumlar tarafından kişiye özel olarak yapılan bir büyü çeşididir. Bu nedenle bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılması, evde hazırlanması gibi süreçler içerisinde bulunmamanız gerekmektedir. Ters tepme durumu vardır. Eğer yanlış yapılırsa çok ciddi riskleri, belirtileri vardır.

Pirinç büyüsü ilim ve irfan sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Konu hakkında yeterince bilgiye sahip değilseniz, abdestsiz veya tılsımlı sözcükleri bilmiyorsanız, hangi duaların okunacağını ya da pirinç büyüsü malzemelerini doğru orantıda kullanmazsanız hem boşuna emek harcamış olursunuz hem de başınızı derde sokmuş olursunuz. Kısacası medyumların yapabileceği ir büyüdür.

Pirinç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Elkamevellaa işlemi yapılmalıdır. Yani 7 adet pirinç alınır ve bu pirinçler okunur. Edilecek niyete göre birçok pirinç büyüsü çeşidi bulunur. Çoğu zaman kara büyülerin bir malzemesi olarak kullanılır. Nadiren de olsa ak büyüler için tercih edilmektedir.

Pirinç büyüsü için 7 adet pirinç tanesine ihtiyaç duyulur. Elkamevellaa işlemi yapıldıktan sonra cam kavanoz içerisine alınarak karanlık bir odada 3 gün boyunca bekletilir. Medyum her gece gider ve tılsımlı sözcükleri söyler. Arkasından bir dua okur ve çekilir. Medyum haricinde pirinçlerin yanına kimsenin yaklaşmaması ve kimsenin dokunmaması gerekir. Aksi halde tutmaz.

3 gün süresi dolduktan sonra bu defa yapılacak işlem gündüz gözüyle elde edilir. Her pirinç tanesi medyum tarafından okunarak önüne alınır ve üzerlerine safran mürekkebi damlatılır. Mürekkep damlatma aşamasında kişinin ismi söylenir. Hangi büyüye niyet edildiyse ona göre söylenecekler vardır.

Pirinç büyüsü yaptıran kişiye bazı işlemler yapıldıktan sonra bir bez parçasına konularak 7 adet dikiş atılır. Kişi gece yastığının altında bekletir. Gündüz de yanında elbisesinin, kıyafetinin üzerinde taşır. 7 gün boyunca üstünde taşıması yeterli olacaktır. Sonrasında büyü hangi niyetle edilmiş ise tesirini göstermeye başlar.

Pirinç Büyüsünü Kim Yapar?

Bu büyü gerçekten çok zor ve her medyumun üzerinden kalkamayacağı bir çalışmadır. Yapan medyum sayısı iki elin parmağını geçmeyecek kadar azdır. Her medyum yaparım dese de çoğu başarıyı yakalayamaz. Bu nedenle gerçek medyum bularak yapılması çok önemlidir. Bizim pirinç büyüsü yapma, bozma gibi işlemler hakkında bilgimiz bulunmamaktadır.

Pirinç Büyüsü Bozulur mu?

Bozulma süreci de yapılması kadar zahmeti ve zorlu süreçlerden birisidir. 7 adet pirinç tanesi ile yapılıyor olsa bozulması için tam 100 adet pirince ihtiyaç duyulur. Yapan medyumun bozması mümkün değilse başından sonuna kadar süreci başka bir medyuma söylemeniz durumunda başka medyumlar da bozabilmektedir.

Gelen Aramalar: pirincten büyu yapilirmi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp