Pul Biber Büyüsü

Biber büyüleri genellikle giden sevgilileri geri getirme için yapılır ve pul biber büyüsü yapmaktaki amaç da budur.

Kimi ilişkilerde her şey yolunda giderken, taraflardan biri uzaklaşmaya başlayabilir. Hatta ilişki bitebilir. Seven taraf bu ilişkinin bitmesini istemez ve ne olursa olsun sevdiğini geri getirmeye çalışır. Kişi sevdiğini döndürmeyi başaramazsa, büyü yaparak döndürmeyi seçebilir.

Pul Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Pul biber büyüsünün yapılmasına başlamak için zamanın gece yarısını geçmiş olması gerekir. Tavaya zeytin yağı konur. Zeytin yağının üzerine pul biber eklenir ve yavaş ateşte kavurmaya başlanır. Kavurma esnasında Zizal suresinin muhabbet için ayrılan bölümü okunur. Bu bölümde boşluklar yer alır. Bu boşlukları kişi kendi ismini ve getirmek istediği kişinin ismini söyleyerek doldurur. Bu dua 13 kez tekrarlanır ve bu arada kavurma işlemine devam edilir. Biberler siyaha dönüşünceye kadar kavrulur. İşlem bitince kavrulan biberler bir kaba boşaltılır. Daha sonra içinde yanmış pul biberlerin olduğu kap, ağzı açık olarak rüzgar alan bir noktaya bırakılır.

Biber büyülerinde olduğu gibi pul biber büyüleri yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Biber büyüleri etkili büyüler olarak kabul edilir. Öncelikle büyüyü yapan kişi , büyü yaptığı kişiyi gerçekten bir ömür boyu istediğinden emin olmalıdır. Biber büyüleri bozulamaz bu nedenle kişi gerçekten istiyorsa bu büyüyü yapmalıdır.

Pul Biber Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Pul biber büyüsü yapıldıktan sonra, yaklaşık bir hafta içerisinde belirtiler görülmeye başlar. Terk eden ve büyü yapılan tarafın düşünceleri değişmeye başlar ve büyük bir muhabbetle ayrıldığı kişiye geri döner.

Pul biber büyüsü sadece giden sevgiliyi geri getirmek için yapılmaz. Devam eden ilişkiler için de uygulanır. Birlikteliklerde taraflardan biri partnerinin ilgisini az buluyorsa bu büyüyü yapabilir. Çok iyi anlaşan çiftler arasındaki sevgi ve mutluluk bozulmasın diye de uygulanabilir. Kişi karşı taraf kendinden vaz geçemesin ve hep yanında kalsın diye de pul biber büyüsü yapabilir.

Pul biber büyüsü de diğer biber büyüsü uygulamaları gibi, kişinin kendisinin de yapabileceği büyüler olarak kabul edilebilir. Fakat bir büyüyü kişi kendi de yapsa, ehil bir insana da yaptırsa ortaya güçlü enerjiler çıkacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp