Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek

Büyü nedir? Ne için büyü yapılır? Büyü yapmak günah mıdır? Kimler büyü yapabilir? Büyü yapıldığını nasıl anlarım? Rüyamda büyü yapabilir miyim? Büyü yapıldığını rüyada görmek ne anlama gelmektedir? Rüyaların birçok anlama geldiğini çok eskilerden günümüze kadar çok hakim olan bir inanış olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rüya gören kişiler hemen rüya tabirlerinin olduğu kitaplara internete ya da başka yollarla rüyalarını anlamlandırmaya çalışmaktadır. Rüyalar aynı gerçekte olduğu gibi birçok şeyi hissettiğimiz gördüğümüz algımızın açık olduğu alan gibidir. Rüyada yaşadığımız bir şeyin etkisinden kimi zaman etkisinden çıkmamız çok uzun zamanımızı almaktadır.

Rüyada Büyü Yapılışını Görmek

Rüyada büyü yapıldığını görmek gün içerisinde sahip olduğumuz ruh halini bile etkileyebilmektedir. Bu yazıda sizlere rüyada büyü yapıldığını görmenin ne demek olduğundan bahsedeceğiz. Öncelikle rüyaların bir takım bilinçaltının dışa vurumu olduğunu söyleyen kişilerde vardır.

Yani gün içerisinde yaşamış olduğunuz ya da konuşmuş olduğunuz şeyleri beyniniz size rüyanızda göstermiş olabilir. Beyin uyku kısmına geçtiğinde tüm gün öğrendiği ve hafızasına aldığı şeyleri kategorileştirmeye çalışmaktadır. Rüyada bunun bir yansıması olarak düşünülebilir. Konumuza geri gelirsek rüyada büyü yapıldığını görmek türlü türlü anlamlara gelmektedir.

Bazı kimseler için kötü anlamları olsa da genel olarak iyiye yorumlanmaktadır. İlk olarak rüyayı nasıl gördüğünüz önemlidir. Eğer bir kimseyi tam size büyü yaptığı sırada görürseniz bunun anlamı birinin dostluğunu kazanacağınız anlamına gelmektedir.

Hayatınıza yeni ailenizden biri gibi seveceğiniz bir insan ile tanışacaksınız demektir. Rüyanızda yapılan büyüyü bulduğunu görmek ise yaptığınız bir iyiliğin karşılığını alacağınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda size büyü yapan kişiyi görmek de gördüğünüz kimsenin başına sizinle bağlantılı iyi olayların olacağının bir göstergesidir.

Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada büyü yapıldığını görmenin başka farklı anlamları da vardır. Örneğin rüyada domuz büyüsü yapıldığını görmek, çok zorda olduğunu bir türlü hallolmayan, uzadıkça uzayan veya bitip gitmeyen bir işinizin artık yollarının açıldığının belirtisidir. Rüyada ne görmüş olursanız olun. En doğru yorum her zaman rüyayı iyiye yormaktır.

Eğer rüyanızdan çok etkilendiyseniz ve size büyü yapılmış olduğunu düşünüyorsanız, evinizde hafif ateşte adaçayı yakmak çok işe yarayacaktır. Adaçayı bilimsel olarak enerjinin yükselmesine ve size olumlu şeylerin çekilmesine sebep olmaktadır.

Bu yolla da evinizde bulunan kötü enerjilerinde yok olmasına yardımcı olur. Yine eğer bunu beğenmediyseniz ev temizliği sırasında evinizi sirkeli sularla silmek iyi gelir. Rüyada büyü yapıldığını görmek ve diğer rüya ile ilgili yazılarımızı okumak için bizi okumaya devam edin.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp