Samimi Olmak İçin Büyü

Yakınlaşmak, ilişkilerdeki mesafeleri ortadan kaldırmak amacıyla yapılan samimi olmak için büyü muhabbet büyüleri arasında yer alır. Muhabbet büyüleri kapsamında yer alan uygulamaların tümü ikili insan ilişkilerinin düzenlenmesi adına yapılmaktadır. İlla içinde aşk olması gerekmeksizin her türlü ilişki bu büyülerin kapsamına girmektedir.

Samimiyet Büyüleri Ne İçin Ve Nasıl Yapılır?

Arkadaşlık ilişkilerinde, iş ortamındaki ilişkilerde, aile ilişkilerinde, akrabalarla olan ilişkilerde, sevgililik durumlarında, evlilik ilişkisinde samimi olmak için büyü yapılabilmektedir. Muhabbet büyüleri ak büyüler kapsamında yapılan ve insanların menfaatine olduğu düşünülen büyülerdir. Bu nedenle ülkemizde bu uygulamaların çok yaygın olduğu görülür. Arasının bozuk olduğu görülen insanlara üçüncü kişiler tarafından da yapılabilir. Özellikle evliliklerinde sorun yaşayan ve sık tartışan çiftler için yapılan samimiyet büyüsünün amacı çiftin arasındaki muhabbetin artmasını sağlamaktır. Eşinin soğuk olduğunu ve yeterli ilgiyi göstermediğini düşünenler de bu büyüyü eşleri üzerine yaptırabilmektedir.

Muhabbet büyüleri kapsamında yer alan samimiyet büyülerinde Vefk yöntemi kullanılır. Aralarındaki sorunların giderilmesi istenen kişilerin adları, anne adları ve doğum tarihleri Vefk hazırlamak için gerekmektedir. Vefk hazırlayan medyum hocalar kendilerine verilen bilgiler doğrultusunda ebced hesabı kullanarak gerekli hesaplamaları yapar. Hesaplamalar yapıldıktan sonra kişilerin yıldız haritalarına ve yıldız uyumlarına bakılır. Tüm bunların ardından Vefk hazırlama sürecine geçilir. Görevlendirilen hüddam kişilerin arasındaki sorunları gidermek üzere harekete geçer ve kişilerin düşüncelerini etkileyerek birbirlerine karşı muhabbet duymalarını sağlar.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp