Şans Kısmet Büyüsü

Kimi insanların doğuştan şanslı oldukları düşünülür. Gerçekten de bu insanlar hemen her konuda başarılı olurlar ve kısmet ayaklarına gelir. Herkesin bu kadar şanslı olmadığı ise ortadadır ve bu insanlar hayatta başarılı olabilmek için şans kısmet büyüsü yaptırma ihtiyacı hissederler. Gerek aşk ilişkilerinde gerekse iş ilişkilerinde sürekli çıkmaza giren insanların talep ettikleri uygulamalardır.

Şans Kısmet Büyüleri Nasıl Yapılır?

Eğer kişilere kısmetleri kapansın diye bir büyü yapılmamışsa şans kısmet büyüleri devreye sokulabilir. Eğer insanların üzerinde bu tür bir kara büyü uygulaması varsa öncelikle bu ortadan kaldırılmalıdır. Sonradan kısmet kapalılığı yaşamaya başlayan ve bu nedenle maddi manevi zor durumda kalan insanlara bu yönde bir bağlama büyüsü yapılmış olabilir. Kişi bunu anlayıp büyüyü bozdurma yoluna giderse hayatı normale dönecektir. İnsanların çoğu kendilerine bir büyü yapıldığını anlamadıkları için bu büyülerin etkisinde yaşamaya devam ederler. Bu tür aksilikler yaşayanların üzerlerinde bir büyü olup olmadığını anlamak için iyi bir medyuma bakım yaptırmaları doğru olacaktır.

Şans kısmet açma büyüleri Vefk çalışmalarıdır. Medyum hocalar tarafından yapılan bu çalışmalar kişiye özeldir. Bu uygulamayı kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişi veya bu kişiye yardım etmek isteyen üçüncü şahıslar yaptırabilir. Kişiye özel bu çalışma için kısmetinin açılması istenen kişinin adı,, annesinin adı ve doğum tarihi gerekmektedir. Bu bilgiler ışığında gerekli hesaplamalar yapılır ve kişinin kısmetinin açılması için Vefk hazırlanır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp