Şeker Büyüsü

Şeker büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere şeker ile yapılmaktadır. İşini iyi yapan bir medyum ya da hocadan destek alınmasını tavsiye ediyoruz. Şeker büyüsü, küp şeker ya da toz şeker ile de uygulanabilir. Etkili tılsımlar ve dualarla yapılan büyü medyum tarafından şekerlerin üzerine okunur. Daha sonra okunan şekerler büyü yaptırılan kişinin evine veya kullandığı eşyalara serpilir. Büyü aynı zamanda bir hayvana yedirilerek de yapılabilir. Şeker büyüsü, saygı görmek, sevilmek veya aşk büyüsü şeklinde uygulamalarda yapılabilir. Herkes tarafından geçmişten günümüze çok defa uygulanmış bir büyü çeşididir. Genellikle olumlu sonuçlar alınmasına rağmen, bazı büyülerin tutmadığı da görülmüştür. Şeker büyüsünün tutmaması durumunda tekrarlanabilir bir büyüdür. Büyünün tutmaması nadiren de yaşansa sebebi, hoca veya medyum şekere okurken eksik, yanlış veya hatalı sözcükleri söylemesinden kaynaklanır.

Şeker büyüsünün size yapıldığını düşünüyorsanız, etkilerini öncelikle üzerinizde görmeniz gereklidir. Büyünün fizikken ve ruhsal etkileri vardır. Fizikken etkilerinin başında mide bulantıları ile başlar kusmaya döner, el ayak uyuşmaları ve çene titremeleri görülür. Ruhen etkisi ise, yalnız kalmak istememek, boğuluyormuş gibi hissetmek geceleri rahatsız olmak ve uyku uyuyamamak, sürekli olarak korku içinde yaşamakta ruhen etkileri arasında sayılabilir. Bunları yaşıyorsanız size birileri tarafından şeker büyüsü yapılmış olabilir. Hemen bir medyum ya da hocadan destek almanız gereklidir. Medyum ya da hoca size yapılan büyüyü bulduktan sonra bir takım çalışmalar yapacak ve büyünün etkisini azaltacaktır. Büyü bozma işleminde sadece hocanın yaptıkları yetersiz kalabilir.

Bunun için büyü yapılan kişinin de mutlaka ibadet etmesi gereklidir. Namaz kılmak olur, dua etmek olur ve bolca ayetel kürsi, felak ve nas koruma duaları okunması gereklidir. Büyü bozma işlemi çok kolay olmamakla beraber uygulama çeşidine göre değişir. Şeker büyüsü, ak büyüler arasında yer alır ve iyi nefesli büyü çeşitlerindendir. Her ne kadar iyi büyüler arasında yer alsa da, bir büyü çeşidi olduğu için dinimizce kesinlikle uygun değildir. Büyü yaptırmadan önce kesinlikle bunları göz önünde bulundurmayı unutmayınız. Şeker büyüsü, oldukça etkili ve güçlü tılsımlarla uygulanır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp