Sevdiğim Erkeğe Güzel Görünme Büyüsü

Her kadın güzeldir ancak daha da güzelleşmek adına çeşitli makyaj malzemeleri ile süslenen kızlar da bulunmaktadır. Kadının zaten kelime anlamı güzeldir. Birbirlerini seven genç kişiler özellikle son yıllarda kendilerine güzel görünmek için büyü yöntemlerini tercih etmektedirler. Bu sadece Anadolu insanında değil sosyete kişilerin de tercihi olabilmektedir.

Sevdiğim erkeğe güzel görünme büyüsü aslında şirinlik büyüsüdür. Kadim kitaplarda şirinlik büyüsüne geniş bir şekilde yer verilmiştir. Kişiye özel bir çalışmadır ve sadece medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Herhangi bir fiziksel ya da psikolojik bir etki etmeyen bu büyü kişinin karşısındaki kişiye karşı alımlı, çekici, sempatik, güzel, tatlı, hoş görünmesini sağlar.

Güzel Görünme Büyüsü Günah mı?

Büyüler genel olarak günahtır. Ak büyü ya da kara büyü bile olsa günah olarak kitabımızda yer edilmiştir.

Çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılan güzel görünme büyüsü medyum tarafından gerçekleştirilmesi durumunda 7 gün içinde kendisini göstermeye başlar. Sevdiğiniz erkek size mutlaka ‘’ çok güzelsin, çok tatlısın, çok sempatiksin ‘’ gibi güzel sözlerle size yaklaşır.

Güzellik görünme büyüsü yapıldıktan sonra tesirini çok hızlı bir şekilde görürler. Kişilerin arasında muhabbet artar ve daha da samimi hale gelirler. Güzelliği karşısında adeta mest olan kişi aynı zamanda kıza bağlanacaktır.

Güzel Görünme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bizim büyülerle herhangi bir bağımız ve alakamız yoktur. Bizler büyü yerine vefk hazırmlamaktayız. Şirinlik vefki olarak da bilinen bu uygulama sayesinde karşınızdaki kişiyi etkileyebilirsiniz. Fiziksel anlamda bir güzelliğe kavuşmazsınız ancak büyüye maruz kalmış kişi sizi gözünde güzel olarak görür.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp