Sevdiğini Kendine Bağlamak için Dua

İsminden de anlaşıldığı üzere kendine bağlamak sevilmek saygın ve sözü geçkin olmanız amaçlıdır. Sevdiğinizin gözünün sizden başkasını görmemesi için yapılan çok güçlü tılsım ve dualar sayesinde sonuca ulaşan tertiplerdir.

Pek çok insan bu duygu yönünden zayıf hissederse bağlılık duası edilebilir. Hocaların da bu konuda yaptıkları yardımlar önemli iken, özellikle de Kuran’da geçen bazı ayet ve surelerden yardım almak önemlidir.

İnsanlar bu şekilde içsel huzura kavuşabileceklerdir. Özellikle de bağlılık duasının etki göstermesi ile kişilerin bu anlamda çok farklı ve değişik şekilde hissetmeleri de mümkündür. Eşini kendisine bağlamak isteyen, çocukları ile anne ve babalarını birbirinden ayırmak istemeyen ya da bulunduğu çevreye doğrudan bağlı olmasını isteyen kişiler için bağlılık duası edilebilir. Farklı yönlere çekilen durumlarda da bağlılık duası etkilidir. Örneğin iki eşten biri diğerine ilgi göstermediğinde ve başka yerlerde mutluluğu aradığında yuvalar yıkılmasın diye bağlılık duası edilebilir. Yüce Allah’tan çoğu konuda yardım istendiği gibi bu tarz konularda da yardım istenebilir.

 

Gelen Aramalar: bir gecede delirten ask duasi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp