Sevenleri Kavuşturan Büyü

Aşk büyüleri oldukça büyük bir etkiye sahiptir ve büyüler arasında en kuvvetli olanlardan biridir. Aşk büyüleri çok eski çağlardan bu yana sürekli olarak kullanılmıştır. Sevdiği insana kavuşamayan kişiler aşk büyülerini tercih ederek sevdikleri insanın onlarla birlikte olmasını sağlamaktadırlar. Aşk büyülerinin bu yüzden çok fazla çeşidi vardır ve farklı şekillerde kişiler üzerine uygulanmaktadır. Sevenleri kavuşturan büyü ile sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilir, kısa sürede size aynı duygular ile yaklaşmasına sebep olabilirsiniz. Aşk büyülerinin en büyük etkisi ise üç harfliler kullanılarak yapılıyor olmalarıdır. Üç harfliler sürekli olarak kişilere  vesvese verirler. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket edeceği için kısa sürede sizi sevme fikrine alışacak ve duygularını size açacaktır.

Sevenleri Kavuşturan Büyü Yapılış Şekli

Sevenleri kavuşturan büyü yapımı için mutlak iyi bir medyuma gitmelisiniz. Bu büyü çok eski zamanlardan bu yana yapılan kuvvetli bir aşk büyüsü olduğu için herkes bu tarz büyüleri yapamamaktadır. Büyü doğru bir şekilde yapıldığı sürece kısa sürede kişiyi tesiri altına alacaktır. Genelde bu büyünün yapımı için kişiye ait olan herhangi bir eşya kullanılmaktadır. Büyü bu eşya üzerine yapılır ve tılsımlı sözcükler üç harfliler ile birlikte söylenmektedir. Sevenleri kavuşturan büyü yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisi altına kısa sürede girer. Büyünü etkisinde olan kişi artık farklı davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Kişi tamamen büyü nasıl isterse o şekilde kararlar alacak ve artık her gün sizi düşünemeye başlayacaktır.

Sevenleri Kavuşturan Büyü Tesir Süresi

Büyülerin tesir süreleri birbirlerinden farklıdır. Bu büyünün tesir süresi ise oldukça uzundur. Gene de tesir süresinin sürekli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisinin geçip geçmediğini anlayabilirsiniz. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık kişi eski davranışlarına geri dönecek ve sizi sevmediğini anlayarak, sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresi oldukça önemlidir. Sevenleri kavuşturan büyü tesir süresinin yeniletilmesi için kişinin gene aynı medyuma gidere büyüyü tekrar ettirmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkisini sürdürmeye devam edecektir.

4 thoughts on “Sevenleri Kavuşturan Büyü

 • tarihinde, saat
  Permalink

  Selam ben erkek arkadaşım için için hocama işlem yatırdım. Onu çok
  seviyordum fakat bir türlü işe girmiyordu sürekli benden para istiyor yada borç yapıyordu. Bu
  durum hiç hoşuma gitmiyordu bende onun akıllanmasını iş güç sahibi sorumluluk sahibi
  olmasını istiyordum ve bunu hocamın yatığı işlem sayesinde başardım. Erkek arkadaşımın
  şimdi ki halinden çok memnunum hocam.

  Yanıtla
    • tarihinde, saat
     Permalink

     ah ne çektiğimi ben bilirim sevgilimle 8 yılımız emek zaman çok şükür şimdi herşey yolunda

     Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp