Sevgi Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

Herkes yaşanan sevgilerin karşılıklı olmasını bekler. Eğer sevgi karşılıksız ise, istediği kişiyi elde etmenin yollarını arar. Muhabbet büyüleri bu amaçla yapılan büyülerdir. Muhabbet için yapılan büyülerin masum olduğu iddia edilir. Bu nedenle insanların akıllarında sevgi büyüsü yapmak günah mıdır düşüncesi oluşur. Kötü amaçlı kara büyüler, dinimizde günah kabul edilir. İnsanların sevdiklerini elde etmek için maneviyata sığınmaları kadar doğal bir şey olamaz. Kişi dileklerini dualar ile Allah’tan isteyebilir ve sevdiği insanı hayırlı ise kendisine nasip etmesini dileyebilir. Bu şekilde yapılan dilekler gayet masumdur ve karşıdaki insanın düşüncesine yapılan bir saldırı yoktur.

Sevgi Büyüleri

İnsanlar büyülere karşı hep ilgi duyarlar ve aynı zamanda sevgi büyüsü yapmak günah mıdır diye de uygulama yapmaktan çekinirler. Büyü uygulamalarında da dualar okunduğu için bu durum insanlara masum gelebilir. Fakat dualar aracılığı ile yapılsalar da büyüler dinen kabul görmez. Zira bu durumda yapılan çalışmalar bir kişinin hayrına kabul edilebilir fakat büyü yapılan kişinin düşüncelerine uygulanan direkt bir etki söz konusudur. Bu beraberlik için kişi kendi iradesiyle karar vermemektedir; iradesinin kontrolü elinden alınmıştır.

İnsanlar böyle bir girişimde bulunmadan önce sevgi büyüsü yapmak günah mıdır diye kendilerine sormalıdır. Her aşk her zaman karşılıklı olacak diye bir şey söz konusu değildir. Gönülden edilen dualar, eğer beraberlik iki tarafın da hayrına ise istenen kişinin gelmesini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp