Sevgi Büyüsü Yaptırmak Günah Mı?

Geçmişten günümüze pek çok kişi farklı amaçlar için büyü yaptırmaktadırlar. Büyüyü genellikle medyumlar ve büyücüler yapmaktadırlar. Bu büyüleri yaptırmak dinimizce yasaklanmıştır. Bunun nedeni ise büyü yapılan kişinin kendi iradesi dışında hareket etmeye başlamasıdır. Kişi iradesi kaybedip cinlerin istediği gibi hareket etmeye başladığı için dinimizce tüm büyüler yasaklanmış ve büyü yapan ve yaptıran kişide cezalandırılacaktır denilmiştir. Sevgi büyüsü yaptırmak günah mı? Denildiğinde tabiki diğer tüm büyüler büyüyü yaptırmak da günahtır.

Sevgi Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılmaktadır

Sevgi büyüsü diğer büyüler gibi büyücüler tarafından yapılmaktadır. Bu büyüyü yaptırmak için ilk olarak büyüyücüye sevdiğiniz kişinin herhangi bir eşyası ve ya fotoğrafını getirerek büyüyü bu eşya ya da fotoğrafa yaptırabilirsiniz. Sevgi büyüsü oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olup oldukça etki etmektedir. Sevgi büyüsünü yaptırdıktan sonra tesirini çok çabuk göreceksinizdir. Büyüyü yaptırdığınız kişinin davranışlarında büyük bir oranda farklılıklar olacaktır. Bariz bir şekilde bu davranış değişikliklerini göreceksinizdir. Sevgi büyüsü yaptırmak günah mı? Denildiğinde kesinlikle diğer büyüler gibi bir başkasını kendinize büyü yaparak bağlamak günahtır.

Sevgi Büyüsü Yaptıran Kişilerin Başına Neler Gelir?

Sevgi büyüsü yaptırmak için büyücülere muskada yazdırabilirsiniz. Muska yazdırmak oldukça tesirli bir yöntem olup kişilerin üzerinde oldukça etki bırakmaktadır. Muskayı medyumlara yazdırdıktan sonra sevdiğiniz kadının ya da adamın evine güzel bir şekilde kimsenin görmeyeceği şekilde saklamanız gerekmektedir. Eğer bu büyülü muska herhangi bir şekilde birisi tarafından bulunur ise bu büyünün etkisi bitecek ve büyü bozulacaktır. Bu muskayı açan kişinin başına da kötü olaylar gelecek cinler musallat olacaktır. Bu yüzden bu muskayı mutlaka iyi bir şekilde saklamanız gerekecektir. Sevgi büyüsü yaptırmak günah mı? denildiğinde bu büyü cinler ile yapıldığından dolayı oldukça günah bir büyüdür. Sevgi büyüsü diğer büyüler gibi cinler aracılığı ile yapıldığı için büyü yapan kişiye de yaptıran kişiye de cinler musallat olabilirler. Dinimizce tüm büyülerin yapımı ve yaptırılması yasaklanmıştır. Bu dünya da ya da diğer dünya da mutlaka bunun cezasını kişiler çekeceklerdir. Oldukça tehlikeli olan bu büyü işlerine kesinlikle girmemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp