Sevgili Bulma Büyüsü

Birçok genç erkeği ve genç kızı ilgilendiren konulardan birisidir. İnsanların en doğal haklarından birisi ola sevgili, birlikte hoş ve eğlenceli zamanların geçirilmesi için oldukça etkilidir. Ancak birçok kişi sevgili bulma büyüsü adı altında yapılan çalışmalarla sevgili bulabilmektedir. Bizler ise sevgili bulmakta zorluk çeken, üzerindeki kötü emelleri yok etmek isteyen, uğursuzluklardan kurtulmak isteyen kişilere başta şirinlik büyüsü olmak üzere sevgili bulma büyüsü yapmaktayız.

Sevgili Bulma Büyüsü Gerçek mi?

Büyülere inanıp inanmamak dini zayıf ola kişiler tarafından tartışılmaktadır. Çünkü Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyünün varlığına değinilmiştir. Ancak büyüler Kuran’da kesinlikle yapılmaması olan eylemlerden birisidir. Çok büyük günahlarının olduğuna değinilmektedir. Peki, büyüler günah olmasına rağmen medyumlar neden yapıyor?

Sevgili bulma büyüsü çalışmalarımız Vefk duaları ile olmaktadır. Vefk duaları kağıt üzerine yazılan dualardan ibaret olmaktadır. Bu dualar medyum tarafından okunur ve belli bir şartları yerine getirir. Yapılan bu işlem aslında büyü değil de muskadır. Sevgili bulma muskası ise tılsımlarla yapıldığı için aslında halk arasında büyü olarak bilindiği için bizler de buradan büyü yaptığımızı dile getirmekteyiz. Hiçbir medyum aslında büyü yapmaz ve insanların manevi değerleri ile oynamak istemez. Sonucunda ise garanti vermez. Bizler de garanti vermeyiz ancak 10 kişiden 9 ‘unda etkili olduğunu dile getiririz.

Sevgili Bulmak İsteyenlere Öneri

Medyum olarak sevgili bulma konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz. Genelde ortada hiçbir şey yokken 2 hafta içerisinde sevgili bulmanız gerçekleşir. Yapılan çalışmalarda muska yapılır ve kişinin adresine gönderilir. Eğer yakındaysanız ya da aynı şehirde yaşıyorsak bizi ziyaret ederek muskayı alabilirsiniz. Muska elinize geçtiği andan itibaren süreç başlar ve 2 haftada sevgili bulma konusunda bazı karşılaşmalara maruz kalırsınız.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp