Sevgilimle Barışma Duası Okunuşu

Sevdiğiniz kişiyle her zaman aranız iyi olmayabilir zaman zaman tatsız durumlar karşısında kalabiliyorsunuz. Her şey insan oğlu içindir. Başımıza gelen iyi veya kötü durumların da elbet bir sebebi ve nedenleri vardır. Küskünlük veya dargınlık olan kişiler arkadaş, eş, nişanlı ya da sevgili olabiliyor. Sebepli veya sebepsiz şekilde yaşanan kırgınlıkların giderilmesi için okunacak dualar veya yapılacak yöntemler vardır. Barışmak için yapılacak çok etkin dualara yer verilmiştir. Bazı insanlar ise sorunların çözümü hususunda bir takım tertip ve uygulamalar hazırlar. Bunların yapım şekli zamanı veya uygulama biçimi her insana göre farklı şekillerde hazırlanabilir.

Aşk, sevgi ve muhabbet gibi güzel şeylerin yerini alması dargınlıkların ortadan kalkması amacıyla hazırlanacak güçlü tılsım yöntemleri de bulunmaktadır. Konuyla ilgili barışma duası yazılınca karşımıza çıkan sonuçlar milyonlar olabilir. Gerçek anlamda okumayla olan dualar dışında dua ile de hazırlanan güçlü rahmani telkinler de bulunmaktadır. Örnek verecek olursak eğer; Celcelutiye duası eşler için biri tarafından okunabilir ya da eşlerden biri okuyabilir. Fettekullâhe ve aslihû zâte beynikum ve etîûllâhe ve resûlehû in kuntum mu’minîn(mu’minîne). (1) Anlamı: Artık Allah’a karşı takva sahipleri olun. Aranızdaki durumları düzeltin. Eğer müminlerdenseniz Allah’a ve Resulüne itaat edin. Bu ayeti kerime dargın eşlere okunup üflenmelidir. Allahhümme ellif beyne kulubina ve aslih zate beynina, vehdina sübüle’s-selami ve neccina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibne’l-fevahışe ma zahara minha ve ma betane. Ve barik lena fi esmaine ve ebsarina ve kulubina ve ezvacina ve zürriyatina. Ve tüb Aleyna inneke entet tevvabürrahiym. Vec alna şakirine liniamike müsnine biha aleyke kabiliyne leha ve etimmeha Aleyna.

Eğer sizinde barışma duası veya dargınlık giderme duaları konusunda yardıma ihtiyacınız var ise durumunuzu doğru medyum hocaya anlatarak çözümü konusunda çalışmalar başlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp