Sevgilini Kendine Bağlama Büyüsü

Büyü geçmişten günümüze çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Genellikle de büyü yaptıran kişiler sevdikleri adama ya da kadına kavuşabilmek için bu yöntemi kullanmaktadırlar. Halen günümüzde insanlar bazı amaçlarına ulaşabilmek için büyü yolunu tercih etmektedirler. Bunun için de en çok tercih edilen büyü çeşidi kendine bağlamak büyüsüdür. Bu sevgilini kendine bağlama büyüsü ile çok rahat bir şekilde sevgilinizi kenedinize bağlayarak evlenebilirsiniz. Bu büyü ile sevgilinizin sizin üzerinize daha fazla düştüğünü göreceksiniz ve sizi daha çok sevecektir. Sadece dikkat etmeniz gereken büyünün tesirini kaybetmeye başlaması ile büyüyü tekrar yeniletmeniz gerekecektir.

Bu büyü ile sevdiğiniz adam ya da kadın kolaylıkla size bağlanacak ve büyü etkisini kaybedene kadar sizi sevecektir. Bu büyü için ilk olarak iyi bir büyücü bulmanız gerekecektir. Daha sonra bu büyücüye kendinize bağlamak istediğiniz erkeğin bir fotoğrafını ya da eşyasını götürmeniz yeterli olacaktır. Bu fotoğraf üzerine ya da eşyaya büyücü büyü yapıp kişinin size bağlanmasını sağlayacaktır. Bu eşyayı sürekli yanında taşıyarak erkek size aşık olacak ve büyünün etkisi çabuk tesir edecektir. Sevgilini kendine bağlama büyüsü için büyüyü yaptırdıktan sonra erkeğin davranışların da oldukça farklılık göreceksiniz ve oldukça ilgili davranmaya başlayacaktır. Bu şekilde istediğiniz erkeği kendinize bağlayabilirsiniz. İsterseniz bu büyünün daha tesirli olması için büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Bu yol ile daha etkili ve tesiri kuvvetli bir büyü yaptırmış olacaksınızdır.

Bu muskaya büyüyü yazdırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken tek şey bu muskanın açılmamasını sağlamak olacaktır. Sevgilini kendine bağlama büyüsü için yaptırdığınız muska eğer bir şekilde bu muska açılırsa büyü bozulacaktır ve büyü bozulacağı için kişi artık eski davranışlarına geri dönecek ve sizden soğuyacaktır. Bir de bu muskayı açan kişinin başına cinlerin musallat olama olasılığı da vardır. Bu yüzden bu muskayı olabildiğince iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekecektir. Bu muska yöntemi diğer büyülere göre daha tesiri kuvvetli bir yöntem olup, sizin için daha kısa süre de sonuç verecek bir büyüdür. Bu muskaya büyü yazdırma sayesinde rahatlıkla sevdiğiniz kişiye kavuşabilir kenedinize bağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp