Sevgilinin Senden Ayrılmaması İçin Dua

Hiç kimse sevdiği bir kişiden ayrılmak istemez. Sevdiğinden ayrılmamak için dua her ayın ilk günü sıdk-i hulus ve itikadı-ı tam ile her ne muradı var ise ermesi için okunur. Ya da bir kişiyi kendine âşık etmek isteyen kişiler bu duayı her Cuma sala vaktinde okumalıdır. Her gelen Allahtan gelir diyen kimseler sevdiklerine kavuşmak ve var olan sevdiklerinden ayrılmamak için dualara başvurmaktadırlar.

Tamamen iyi niyetler ve hayırlı dilekler ile yapılması gereken duayı iyice öğrenmeli ve gusül abdesti alarak okumanız gerekmektedir. Sevdiğiniz kişinin size olan ilgisini kaybetmemesi ve başka kişilere gözü kaymaması için bu duayı okuyabilirsiniz. Ayrıca aranıza fitne sokmak isteyen kişilerin şerrinden korunmak içinde bu duayı okuyabilirsiniz. Sevdiğinden ayrılmamak için dua eden kişilerin tamamen sevgiliye odaklanması ve tamamen o kişiye olan saf dualar ile edilmesi gereken bir duadır.

Daha büyük etkiler almak isteyen kişiler duayı sabah namazlarından sonra da edebilir ve Allah’ın takdiri ve bereketinden yararlanabilirler. Sevdiği için kişiler büyü ya da muska yaptırmak yerine dua etmeyi tercih ederlerse Allah’ın takdirini ve sevgisini de kazanmış olacaklardır. Bu sayede hem günah işlememiş olacak hem de arzu ettikleri şeye kavuşacaklardır. Sizler de sevdiğiniz bir kimseye kavuşmak istiyorsanız kuran ayetlerinden yardım alabilirsiniz. Eğer kuran okumayı bilmiyorsanız kuran bilen bir hoca sizlere seve seve yardım edecektir.

Gelen Aramalar: Sevdıgımden hıc ayrılmamak ıcın dualar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp