Sevgiyi Artırmak İçin Dua

Sevgiyi Artırmak İçin Dua

Yaşamdaki en güçlü bağ sevgidir. Sevgiyi hissetmek ve hissettirmek güçlü bir maneviyatla mümkün olur. Kişilerin birbirlerine olan sevgilerini artırmak için dualar edilir. Bu dualar sayesinde sevgi bağı hiç olmadığı kadar güçlü hale gelecektir. Hem erkek hem kadın bireyler için sevgi duası edilerek çiftler arasındaki ilişki güçlendirilecektir.

Sevgiyi artırmak için dua ederken dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Dua eksiksiz okunması gerekirken, duayı okuyan kişinin saf ve temiz bir ruh halinde olması epey önemlidir. Dikkat dağıtıcı nesneler dua edilen alandan uzaklaştırılmalıdır. İşinin ehli, manevi kudreti yüksek kişiler tarafından edilen dualar daha etkilidir. Yasin Hoca’nın sevgi duaları çiftleri birbirine yakınlaştırır, yıkılmak üzere olan yuvaların onarılmasını sağlar.

Aşkı Güçlendirmek İçin Dua

İnsan ilişkilerinde en güçlü duygu aşktır. Bir insana aşk ile bağlanmak kişinin içinde tarif edilemez duygular oluşmasına yol açar. Karşı taraftan bir karşılık alamayan kişiler için aşık etme duası okunur. Bu dua, aşık kişinin ilgi duyduğu insandan bir geri dönüş alması amacıyla yapılır.

Aşkı güçlendiren dua okuyarak karşı tarafından aşık kişinin farkına varması sağlanır. Duanın en büyük etkisi karşı tarafın algılarının açılmasıdır. Farkındalık oluştuğu zaman aşık kişiye karşılık verilecektir.

Aşk duaları okunurken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Dua okuyan kişinin en saf, en temiz haliyle duaya başlaması gerekir. Negatif enerji oluşturan bütün kötü duygulardan arınarak dua edilmeye başlanmalıdır. Çünkü dualar, Yaradan ve Kul arasındaki iletişim köprüsüdür.

Aşk güçlendirici dua okurken bazı materyallerden yararlanılabilir. Su ve şeker bulundurarak aşk duası edildiğinde etkisi daha çabuk ortaya çıkacaktır. Saflığı temsil eden sudur; iyi niyeti ise şeker temsil eder. Duanın içinde Tevbe suresi okunarak aşk duası tamamlanır.

Muhabbet Duası

Sevgi arttırmak için dua konusunda muhabbet duası da yer almaktadır. İnsanlar arasındaki iletişimin iyileştirilmesinde muhabbet yani hoş sohbet epey önemli bir yer tutar. Muhabbetin sevgi bağını daha güçlü hale getirdiği doğrudur. İletişim sorunlarının ortadan kaldırılması ile birlikte çiftler arasındaki sevgi, aşk gibi duygular daha baskın hale gelecektir.

Sevgiyi Artırmak İçin Dua

Sevgi duaları ederken aslında Muhabbet duası da edilmiş olunur. Çünkü sevginin temeli hoş muhabbete dayanır. Muhabbet duası edilerek sevilen kişi ile aradaki iletişim güçlendirilirken, sevgi ve aşk duygularının artması sağlanır.

Muhabbet duası nasıl okunur sorusuna en doğru yanıt, dua okunurken sessiz bir ortamda bulunulmasıdır. Dikkat dağıtıcı her şeyin ortamdan uzaklaştırılması gerekir. Yaradan’a sığınırken seher vakti bu duanın okunması daha faydalı olur.

Kocanın İlgisi İçin Dua

Evlilik müessesi İslam dininde kutsal bir müessesedir. Hayatı birlikte paylaşma yolunu seçen çiftler, bu yolda karşılaşılan bütün zorluklara beraber göğüs gererler. Ancak bazı durumlarda erkek tarafının ilgisinin kaybolmaya başladığı, eşine ve evine yeteri kadar özen göstermediği görülür. Bu durumun ortadan kaldırılabilmesi için en etkili yöntem kocanın ilgisi için dua okumaktır.

Kocanın ilgisi için dua okurken gürültüsüz bir ortamda bulunulmalıdır. Doğru bir şekilde dua edildiğinde etkisini anında göstermeye başlayacaktır. Karı kocayı birbirine bağlaması duası okunmadan önce abdest alınmalıdır. Allah’ın 99 isminden biri olan “Er-Rahman” sıfatı dua içinde 99 kez tekrar edilmelidir.

Kocanın ilgisinin yükselmeye başladığı zaman duanın etkisi ortaya çıkmış demektir. Ancak ilginin kaybolmaması için bu dua düzenli bir şekilde okunmaya devam edilmelidir. Duadan vazgeçildiğinde niyetten vazgeçilir.

Sevgi Bağını Kuvvetlendirmek İçin Dua

Sevgiyi arttırmak için dua konusunda sevgi bağını kuvvetlendirici dualar da yer almaktadır. İnsanlar arasındaki sevgi bağını güçlendirmek için dualar edilmektedir. Ancak duaya başlamadan önce kişinin kendi niyetini saf ve temiz bir hale getirmesi gerekir. Eğer dua edecek kişi eşine karşı yükümlülüklerini yerine getirmiyorsa, evine özen göstermiyorsa sevgi bağı duası etkisini göstermez. Kişi öncelikle en saf halini almalı, sonrasında duasını okumalıdır.

Sevgi duası okunurken bir bardak su ve birkaç adet küp şeker yanında bulunmalıdır. Günün en sessiz saatinde duaya başlanmalıdır. En az bir hafta boyunca sevgi duası tekrar edilmelidir. Kişinin niyeti ve manevi fazileti yüksekse duanın etkisi kısa bir sürede ortaya çıkacaktır.

Sevgi duası ne işe yarar? Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Sevgi duaları; eşin sevgi bağını güçlendirme, aşk duygusu artırma, evine ve eşine ilgisi artırma, bozulan ilişkiyi onarma, ayrılan çiftleri birbirine bağlama gibi amaçlarla okunmaktadır.

5 thoughts on “Sevgiyi Artırmak İçin Dua

 • tarihinde, saat
  Permalink

  Allah herkese hocam vesilesnde sonuç almayı nasip etsin rabbim yardım etsin hoca sayesinde celv yaptırdım 15 günde hazırlandı hiç yasak olmadığından celbde çok kolay oldu kolye gibi boynumda taşıdım hep yanımda halanda kullanıyorum çok güvenilir ve saygılı

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  Hocamdan çok memnunum aile içerisinde hocaya 3. Başvurmamız ailemiz çok büyükdür ve herkesin ayrı derdi vardır. Ben yasin hocaya dil baülama işlemi yaptırdım kaynanamın dırdırından kurtulamadım hep kocamı bana karşı kışkırtıyordu artık bir laf bile edemez olduu kocam ile de aram düzeldi ?

  Yanıtla
  • tarihinde, saat
   Permalink

   Yasin hoca güvenebiliceğiniz tek hocadır ben önceden baika hocalara başvurdum hepsi beni parayı aldıktan sonra engelledi ama yasin hoca öyle değil aramalarımmı açtı ve vefkimi de 8. Günde elme ulaştı.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp