Terk Eden Kişiyi Kendine Döndürmek için Büyü

Ayrılan, terk eden veya giden birinin size geri dönmesi aşık olup bağlanması için yapılacak güçlü tılsım ve büyüler sayesinde hazırlanan uygulamalardır. Müşteki’den bir miskal alırsınız. En az onun kadar da beyaz bir mum gerekiyor. Cuma günü birinci saatinde zühre vaktinde hatemin tamamı müfredatıyla, mezucatıyla, ayetiyle ve melaikeleriyle çelik iğne ile o mum ve müstakiyi birbirine hamur ederek onun kadarda yeni vefat etmiş erkeğin yerinden toprak alır ve yazarsın. Bu tarifte … Suresini tamamen yazarsın. Ayrıca 100 defa okunur. Birde 45 kez okunacak dua vardır: “Rabbi heyyibni bi envari heybetike ve edim mehabbeti fi kulubi sairi ibadike ezzükuri vel inasi”.

Arkasına da o günün ulvi meleklerinin isimlerini yazarsın ve bir yere asarsın. Buhuru da ud ve amberdir. Kendi ismini ve annenin ismini yazarak yanında muhafaza edersin. Bu konuda bir de devlet büyüğü veya bir kimsenin sevgisini kazanarak sana karşı cezb olması için bir kap yemek yap ve içine dört arpa ağırlığında yapılan bu mührü o yemeğin içine koy. O yemekten kim yerse yesin seni öyle sever ve aşık olur ki şaşarsın.

 

Kendinizin yapamadığı veya bir sebepten ötürü başarısız olduğunuz işlemlerden yardım alınarak başarı elde etmek isterseniz bu konuda kendini kanıtlamış çok etkin ve başarılı erbab kimseler bulunur. Onları yapmış oldukları geri getirme ve bağlama çalışmaları yüksek oranlarda istenilen sonuca ulaştırmaktadır. Sizde ayrıldığınız birinin size geri gelmesi ve aşık olması için uygulama istiyorsanız konuyla ilgili sıkıntınızı iletişime geçerek danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp