Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Sevgiliniz tarafından terkedildiyseniz, bu büyü uygulamasını yaptırarak onu geri getirmeniz mümkün olacaktır. Geçmişten günümüze defalarca kez uygulanmış büyü, genellikle olumlu sonuçlar vermiştir. Olumlu sonuçlar vermeyen büyülerde hoca veya medyumunuzun eksik bıraktığı bir yer olabilir. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü için 3 farklı uygulama biçimi vardır. Fotoğrafa yapılan, muska halinde yapılan ve dualarla geri getirme büyüsüdür. Fotoğrafa yapılan büyü en güçlü tılsımlarla yapılan büyü çeşididir. Bu büyüyü yaptırmak için öncelikle işini iyi yapan ve alanında başarılı olan medyumları araştırarak bulmanızı tavsiye ediyoruz. Günümüzde çok fazla sahtekar ve bu konularda dolandırıcı insanlar vardır.

 

İyi bir medyum bulduktan sonra terk eden sevgiliyi getirme büyüsü yaptırmak istediğinizi söyledikten sonra fotoğraf şeklinde yapalım demeniz gereklidir. Fotoğrafla yapılan büyüde, geri getirmek istediğiniz kişinin büyük bir fotoğrafına dualar ve tılsımlar okuyarak üzerinde mum eritme işlemi yapılacaktır. Daha sonra o fotoğraf gece vakti yakılır, ağaç dibine gömülür ve en geç 14 gün içerisinde sevgiliniz tekrardan size dönecektir. Muska şeklinde yapılan terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü, Esmalarla hazırlanan vekfler iç içe gelecek şekilde 5e katlanır ve muska haline getirilir. Muskanın üzeri jelatinle kaplanır ve büyü yapan kişi üzerinde bu muskayı 1 hafta taşır. 1 haftanın sonunda muska kontrol edilir. Muska açıldığında yazılar silik silik olduysa, büyünüz tesirini göstermeye başlamış demektir.

Muskanın içindeki yazılar duruyorsa veya hepsi silindiyse büyü işleminiz başarılı olmayacak demektir. Bu tarz büyüleri tekrarlamak uygun değildir. Çünkü terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü kara büyüler içerisinde yer alan kötü nefesli bir büyüdür. Ve büyülerin dinimizde kesinlikle yeri yoktur, bunu unutmayınız. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsünün bir diğer şekli ise dualar eşliğinde yapılan büyüdür. Seçmiş olduğunuz hoca, Allah’ın isimleri olan Esmaül Hüsnalar tarafından sizi ve sevdiğinizi okuyacaktır. Okuma işlemi bittikten sonra hazırlamış olduğu bir nesne büyüyü size verecek ve sevgilinizin yaşama alanına ya da üzerinde taşıyacağı bir şeye yerleştirmenizi isteyecektir. Bu büyüler çok tehlikeli ve aynı zamanda tesiri hızlı, yüksektir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp