Tesir Süresi Uzatma Büyüsü

Büyüler insanları kontrol altına alarak, onların iradesi dışında hareket etmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu yönü ile çok eski çağlardan bu yana sürekli olarak kullanılmaktadır. Fakat dinimizde kesinlikle büyü yapmak ve yaptırmak yasaklanmıştır. Kişiler büyü yaptıklarında mutlaka cezalandırılacaklardır. Ayrıca hiçbir büyü sonsuza dek kişi üzerinde etki etmez. Büyülerin belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler eski hayatlarına geri dönerek büyünün etkisi altından çıkıp normal bir şekilde yaşamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden de büyülerin yanında tesir süresi uzatma büyüsü kullanılmaktadır. Bu büyünün pek çok farklı yapılış şekli bulunmaktadır.

Tesir Süresi Uzatma Büyüsü Yapılış Şekli

Büyülerin tesir sürelerini uzatmak için genelde medyumlar muskaya yazma yöntemini kullanmaktadırlar. Bu yöntem oldukça uzun süreli bir şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesini sağlar. Bunun için yazılan büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu muskanın etki etmesi için kişiye yakın olması şarttır. Tesir süresi uzatma büyüsü ancak bu şekilde kişiyi etkisi altına alır ve büyünün daha uzun süreli olarak etki etmesini sağlar. Tesir süresinin mutlaka sık sık kontrol edilmesi gerekmektedir. Tesiri geçmeye başlayan büyünün etkileri kişi üzerinde azalmaya başlayacağı için kişi anormal davranmaya başlayacaktır. Eğer aşk için yapılan bir büyü ise kişi büyünün etkisinin azalması ile size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir sürelerine dikkat edilmelidir. Büyünün tesir süresi geçmemesi için baştan bir tesir süresi uzatma büyüsü yapabileceğiniz gibi büyünün süresinin bitmesine yakında bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Fakat büyünün tesir süresi geçtikten sonra bu büyüyü yaptırmak kişinin olanları fark etmesine sebep olabilir.

Tesir Süresi Uzatma Büyüsü Etkileri

Büyülerin tesirlerini uzatmak için yapılan bu büyü kişinin çok daha uzun süreli olarak büyünün etkisi altında kalmasını sağlar. Tesir süresi uzatma büyüsü yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisinden hiç çıkmayacaktır ve kişiyi istediğiniz gibi yönlendirmeye devam edebilirsiniz. Bu yüzden tesir süresi uzatmak için yapılan büyü çok önemlidir. Etkileri de uzun süre sürecek şekildedir.

One thought on “Tesir Süresi Uzatma Büyüsü

  • tarihinde, saat
    Permalink

    Hocam 24 yasindayim..Adim Emre is yerimde 6 aydır birlikte calistigim kiza deli gibi asik oldum.. heryerde herseyde bi sn bile aklimdan cikmiyor.. Oda beni arkadas gibi goruyor yada ben ole zannediyorum.. Onunda benim.onu sevdigim istedgim.gibi sevsin cok istiyorum..Baskasina gönlü kayacak diyede odum kopuyor ..Lütfen kendime nasil baglayabilirim.. bana yardimci olun hocam.. size güveniyorum..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp