Tılsım Nedir, Kim Yapar?

Tılsım, yeryüzünün oluşturulduğu günden beridir varlığını sürdürecek kadar eski aynı zamanda günümüze kadar hala güncel bir şekilde adından sıklıkla söz ettiren nesnelerdir. Medyumlar tarafından hazırlanır ve kişiye özel hazırlanmasına göre özelliği farklılık gösterir. Bir diğer adıyla kişiye şans getiren, medyum bir kişinin aşık olması için tılsım hazırlıyorsa kişi bu tılsımı yanında bulundurdukça o kişi tılsım yaptırana aşık olacaktır. Eğer evli insanların ayrılmaları için tılsım yapılmış ise bu da tılsımla mümkün olabilmektedir. Yani buradan da anlaşılacağı üzere tılsım insanların her daim pozitif etki yaratacak kadar güçlü bir nesne olduğunu göstergesidir.

Tılsım, eğer kişinin sürekli yanında olursa onu belalardan, kötülüklerden, düşmanlardan koruyacaktır. Her yapılan tılsım amacına uygun olarak görevini yerine getiremeyebilir. Kişinin iman dolu bir sevgisi olmalıdır. Hazırlayan medyumun gerçekten bu işlere gönül vermiş gerçek bir medyum olması gerekir.

Büyüden sakınmak, büyüden korunmak varsa bir büyü onu uzaklaştırmak ve bozmak için tılsımların gücü oldukça etkilidir. Kısmet açma, şans açma, sevdiğinin geri gelmesi gibi iyi niyetlerle yapılabilirken aynı zamanda art niyetli kişiler tarafından da yapılabilmektedir.

Tılsımı Kim Yapar?

Her medyumum diyen yapar ancak gerçekten bir tılsıma ihtiyacınız varsa ve size gerçekten şans getirmesini istiyorsanız bizimle irtibata geçmenizi isteriz. Çünkü bizler yıllardan beridir bu süreçlerde bulunduk ve her daim olumlu şeylere imza attık.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp