Tırnağa Yazılan Getirtme Büyüsü

Sevdiği insan tarafından terk edilmek ister kadın isterse erkek olsun hazmedilmesi son derece zor bir durumdur. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan kadın ya da erkek her yolu demesine rağmen sevdiğini geri getirmeyi başaramadıysa belki de son çare olarak büyüye başvurmayı düşünür. Bu düşünce ile araştırma yapan kişiler geri getirme büyülerinde öne çıkan büyülerden birisi olan tırnağa yazılan geri getirme büyüsü ile karşılaşırlar.  Bu büyü ile terk edip gitmiş taraf geri getirilerek ilişkinin kaldığı yerden daha güçlü duygularla devam etmesi sağlanır.

Her büyü de olduğu gibi bu büyüde de büyü yaptırmaya karar veren kişinin duygularından son derece emin olması gerekmektedir. Aksi halde bırakıp giden sevgilinin üzüntüsü ile yapılan bir büyü, sevilen kişinin geri gelmesi ile büyüyü yaptıran kişiyi daha zor bir duruma sokabilir. Bu duruma düşmemek için büyü yaptırılmadan önce iyice düşünmek son derece önemlidir.

Büyü yaptırmaya karar veren taraf duygularından emin ise bu büyü şu şekilde uygulanabilir. Büyüyü yaptırmak isteyen kişinin sol başparmağının tırnağı üzerine 111 4 111 sayılarının Arapça karşılıkları yazılır. Bundan sonraki uygulamalar medyumun işidir. Medyum birtakım dualar ve tütsülerle bırakıp giden sevgiliyi geri getirmek için büyüyü tamamlar.

Tırnağa yazılan geri getirme büyüsünün etkisini göstermesi yaklaşık olarak bir hafta sürer. Bu zaman bitiminde bırakıp giden sevgili tekrar eski aşk duygusuyla kendisini seven kişiye geri döner. Hatta sevgilisine eskisinden daha güçlü bir aşk duygusu ile eşine ya da sevgilisine bağlanır.

Bu büyüye başvuran kişilerin çoğunluğunu bayanlar oluşturmaktadır. İlişkilerine büyük bir öz veri ile sahip çıkan bayanlar terk edilmenin acısına dayanamayarak bu yoka başvurur. Ancak büyü yaptırmayı düşünen bayanlar, bu konuda maharet sahibi olan medyumları iyice araştırmalı ve içlerinden en iyi medyumu seçerek tırnağa yazılan geri getirme büyüsünü bu medyuma yaptırmalıdır. Çünkü büyülerin etkileri büyüyü yapan medyumun gücüne göre farklılık göstermektedir. Büyü ne kadar güçlü bir medyuma yaptırılırsa etkisi o kadar güçlü ve uzun sürer.

One thought on “Tırnağa Yazılan Getirtme Büyüsü

 • tarihinde, saat
  Permalink

  Hocam selamın aleyküm
  ben Ekrem sizinle tanıştığıma o kadar memnun oldum ki inanın sizi ziyaret ederek bana yaptığınız bu iyiliği asla unutmayacağım.

  4 yıllık birlikte olduğumuz kız arkadaşımla ailelerimiz nedeniyle tartışma sonucu kız arkadaşım beni terk etmişti. Sizi aradım ( iyi ki aramışım ) şimdi yeniden bana döndü ve ailelerimizi ikna etmek üzereyiz. Yaptığınız büyüleri özellikle aşk konusunda zarar görenlere sizi her defasında öneriyorum ve önereceğim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp