Tırnak Büyüsü Duası

Tırnak büyüleri hem bağlamak hem de ayırmak için kullanılan çift yönlü büyülerdir. Tarihten günümüze gelen bu büyüler önceleri büyü yapılacak kişinin tırnağı kullanılarak yapılan kara büyüler sınıfındaydı. Günümüzde kimi istisnalar dışında bağlama büyüsü olarak kullanılmaktadır ve büyü yapılan kişinin değil büyü yaptıran kişinin tırnağından faydalanılmaktadır. Tırnak büyüleri çok farklı yöntemlerle uygulanır ve tırnak büyüsü duası bu uygulamalar esnasında söylenen sözlerdir.

Tırnak Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır?

Birçok tırnak büyüsü tarifi kişilerin bunları kendilerinin de yapabileceklerini düşünmelerine yol açar. Kişiler hiçbir büyü uygulamasını kendileri yapmaya kalkışmamalıdır ve tırnak büyüsü de bunlardan biridir. Tırnak büyüsü uygulamaları medyumlar tarafından yapılır ve tırnak büyüsü duası da medyum tarafından okunur.

Tırnak büyüsü uygulamalarında birbirine hiç benzemeyen pek çok uygulama söz konusu olmaktadır. Kişilerin bu büyüyü yaptırma niyetleri doğrultusunda medyumlar en uygun yöntemi belirler. Tırnakların boyanması, yakılıp toz haline getirilerek büyü yapılmak istenen kişilere yedirilmesi veya tırnak üzerine birtakım sözlerin yazılması ile gerçekleşen bir çok tırnak büyüsü yöntemi vardır.

Tırnak büyülerinde vefk hazırlama yoluna da gidilir ve tırnak büyüsü duası hoca tarafından vefkin hazırlanması esnasında okunur. Niyet ne kadar masum olursa olsun her büyü uygulaması güçlü enerjilerin açığa çıkmasına neden olur. Medyumlar bu enerjileri nasıl yönlendireceklerini bilirler fakat bu konuda ilim sahibi olmayan insanların bunu bilmesi mümkün değildir.  Bu nedenle hiçbir büyü uygulaması yardım alınmadan yapılmamalıdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp