Tırnak Büyüsü Etkili midir?

Tırnak büyüsü oldukça etkili ve tesiri yüksek olan büyüler arasında yer almaktadır. Tırnak büyüsü kara büyüler ailesine ait olan kötü nefesli bir büyü çeşididir. Aşk ve bağlama büyüsü olarak yapılan tırnak büyüsü etkili midir? Çok etkili bir büyü olan tırnak büyüsü iki farklı şekilde uygulanmaktadır. Tırnak yedirme ve muska halinde yapılan büyüler, tılsımı yüksek sözcüklerle yapılmaktadır. Bunun için mutlaka bilen kişiler eşliğinde yapılmasını tavsiye ediyoruz. Seçeceğiniz iyi bir medyum ya da hocadan destek alarak büyünüzü daha etkili kılabilirsiniz. Geçmişten günümüze defalarca kez uygulanmış olan büyü, çoğunlukla etkili olmuştur. Etkili olmayan bazı büyülerde elbette vardır. Bu büyülerde ise hoca ya da medyumun eksik, hatalı veya yanlış sözcük söyleminden, yazımından kaynaklı büyüler etkisini gösterememiştir.

Tırnak büyüsü etkili midir, tırnak büyüsü yapıldıktan en geç 14 gün sonra kişiyi etkisi altına alır. Aşk büyüsü olarak yapılan büyüden sonra, büyü yapılan kişi size aşırı yoğun duygular besleyerek aşık olur ve ölene dek size sadık kalır. Her ne kadar masum gibi görünse de büyüler oldukça tehlikeli işlerdir. Tırnak büyüsü yaptırmadan önce bilmeniz gerekenler, büyüler kesinlikle dinimizde yasaklanmıştır. Büyü yapanında yaptıranında ne bu dünya da ne de öbürü dünyada yeri yoktur. Bunları bilerekten büyü yaptırmaya karar verdiyseniz, iyi bir hoca ya da medyum bulduktan sonra istediğiniz büyünün çeşidini onlara söyleyerek uygulamaya geçebilirsiniz.

Tırnak büyüsü etkili midir, tırnak büyüsünün fizikken ve ruhen etkileri görülmektedir. Büyü tesir etmeye başladıktan sonra, büyü yapan kişide mide bulantıları kusmalara döner daha sonra elde ve ayakta uyuşmalar başlar. Aşırı baş ağrıları ve uykusuz geceler vuku bulur. Ruhen olarak tırnak büyüsünün etkileri ise oldukça ağırdır. Büyü yapılan insan farklı boyutlarla iletişime geçtiğini düşür, psikolojik olarak rahatsız hissetmeye başlar, korkuları oluşmaya başlar var ise bu korkular ağırlaşmaya başlar. Tırnak büyüsünü yaptırmaya karar verdiyseniz karşınızdaki kişiye zarar verebileceğinizi göz önünde bulundurunuz. Tırnak büyüsü yapıldıktan sonra tekrar bozulabilir. Büyü bozma işlemi için yine bir hocadan yardım isteyebilirsiniz. Evinizde veya çevrenizde bir muska bulduysanız bu büyüyü bozdurmak çok daha kolay olacaktır.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp