Tırnak Büyüsü Nedir

Tırnak büyüsü, geçmişten günümüze defalarca kez uygulanmış ve çoğunlukla başarılı olunmuştur. Kara büyüler ailesinden olan tırnak büyüsü, oldukça tehlikeli ve kuvvetlidir. Bunun için bu büyüyü yaptırtmaya karar verdiyseniz mutlaka bir medyum ya da hocadan destek almanızı tavsiye ediyoruz. Büyü yapım esnasında yapılacakla en küçük bir eksik, hatalı veya yanlış söylemde büyü tam tersine dönebilir. Bunun için büyünün sağlam ve kalıcı olması gereklidir. Seçtiğiniz hocanın ya da medyumun işinde başarılı ve yaptığın büyülerin tutmuş olması gereklidir. Tırnak büyüsü nedir, adından da anlaşıldığı üzere tırnak büyüsü, tırnak ile yapılır. 2 farklı şekilde uygulaması vardır. Birincisi tırnak yedirme ikincisi ise muska şeklinde vekflerle yapılan büyü çeşididir.

Tırnak büyüsü sevdiğinizin size aşık olması için yapılır. Aynı zamanda bu büyüyü kısmet açma büyüsü olarakta yaptırabilirsiniz. Tırnak büyüsü nedir, tırnak büyüsünde en önemli nokta ise büyünün yapım esnasında niyetin doğru edilmesidir. Niyet kalpten ve doğru edilmediği sürece tesirini göstermeyecektir. Büyünün tesiri çok kısa süreler içinde etkisini gösterecektir yapıldıktan en fazla 14 gün içinde büyünüz sonuçlanmış olacaktır. Büyünün tesirini göstermesi için tırnak büyüsü uygulamasının tamamlanması gereklidir. Yani muska halinde yapıldıysa, muska 1 hafta göğüs hizasından ayrılmamalıdır. Sürekli göğüste taşınmalıdır. Ya da tırnak büyüsü yedirilerek yapıldıysa büyü yaptırılan kişinin tırnağı yemiş olduğundan emin olmanız gereklidir. Büyü yapıldıktan sonra, büyü yaptırdığınız kişi size duygular beslemeye başlayacak ve her geçen gün duyguları yoğunlaşacak ve en sonunda size açılacaktır.

Büyünün kalıcı olmasını istiyorsanız büyü yaptırdığınızı kimseyle paylaşmayın. Ne kadar çok kişiye söylenirse büyünün etkisi o kadar azalacaktır. Büyüye okunan kuvvetli ve güçlü tılsımlar büyü yapılan kişinin bilincini ele geçirecektir. Kişiye komutalar verilerek size aşık olması sağlayacaktır. Aşk büyüleri arasında yer alan tırnak büyüsü günümüzde fazlasıyla uygulanmaktadır. Tırnak büyüsü nedir, tırnak büyüsü bağlanma büyüsü olarakta uygulanabilir. Birlikte olduğunuz veya istediğiniz kişinin size bağlanması ve ölene kadar size sadık kalması için yapılır. Bu büyüler yapılmadan önce kesin kararlar verilmelidir. Kuvvetli bir büyü olduğu için bozulması biraz sizi zorlayabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp