Tırnak Büyüsü Var Mı?

Tırnak büyüsü adından da anlaşılacağı üzere, tırnak ile yapılır. Kara büyüler içersinde yer alan kötü nefesli büyülerdendir. Büyünün 2 farklı şekilde yapımı vardır. Birincisi tırnak yedirme işlemi ile yapılır, diğeri ise tırnak büyüsü vekflerle yazılan muska şeklinde yapılır. Her iki şeklinde de güçlü ve tehlikeli tılsımlar söylenerek yapılır. Tırnak büyüsü var , evet tırnak büyüsü vardır. Geçmişten günümüze bu büyü çeşidi defalarca kez uygulanmıştır ve genellikle başarılı sonuçlar alınmıştır. Büyünün yapılış amacı, kişiyi aşık ettirmektir. Büyü yapan kişiye, büyü yapılan kişi aşık olur ve ölene kadar sadık kalır. Her ne kadar iyi niyetli gibi görünse de bir büyü çeşidi olduğu için dinimizce kesinlikle yasaklanmıştır. Bu büyüyü yaptırmaya karar verdiyseniz, iyi bir medyum ya da hoca arayışına girmelisiniz.

Tehlikeli büyüler içinde yer alan tırnak büyüsü, tehlikeli ve şiddetli tesiri olan bir büyü olduğu için, yapım esnasında kesinlikle hata yapılmamalıdır. Günümüze kadar yapılan tırnak büyülerinin tutmaması durumu, yapım esnasında yanlış, hata veya eksik sözcük söylemi ya da malzemelerde ki eksikliklerden kaynaklıdır. Büyüyü yaptıracaksanız hiçbir şey eksik olmadan tam yapılmalıdır. Büyü yaptıran kişi ve büyü yapılan kişi, büyü uygulamaya geçtiği andan itibaren hem fizikken hem de ruhen sıkıntılar yaşayabilir. Tırnak büyüsü var mı, tırnak büyüsünün varlığını kendinizde hissediyorsanız hemen bir medyum ya da hocaya gitmeniz gereklidir.

Tırnak büyüsü ne kadar erken fark edilirse o kadar çabuk bozulur. Eğer evinizde ya da çevreniz de bir yerde muska bulduysanız hocaya götürerek içine baktırmalısınız. Tırnak büyüsünün fiziken etkileri, kusmalar ve baş dönmeleriyle başlar devamında ruhsal olarak rahatsız hissedersiniz. Eğer bu etkilerden bir kaçını yaşıyorsanız, yıldızınıza baktırmanızı tavsiye ediyoruz. Tırnak büyüsü var mı, tırnak büyüsünün etkilerini yok etmek için öncelikle büyü yaptıran kişinin ibadet etmiyorsa mutlaka namaza ve dualara başlaması gereklidir. Büyünün etkilerini en aza indirgemek için günlük olarak, felak, nas ve Ayetel Kürsi duaları okunmalıdır. Felak ve nas koruyu dualar içerisinde yer alır. Büyü bozulduktan sonra da dualar okunmaya devam etmelidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp