Tırnak Yedirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü, aşık ettirmek için bağlama büyüsü şeklinde uygulama yapılır. 2 farklı şekilde uygulama teması olan büyünün aynı zamanda 2 farklı şekilde de işlemi vardır. Birincisi muska şeklinde yapılan tırnak büyüsü, ikincisi tırnak yedirme büyüsü şeklidir. Tırnak yedirme büyüsü nasıl yapılır, tırnak yedirme büyüsünü erkeğe veya kıza yapacağınız şekle göre değişir. Eğer bir kadına bu büyüyü yaptıracaksınız kadının, tırnağı yemek içinde yemesi gereklidir. Eğer erkeğe yapacaksınız tırnak yedirme büyüsünü, erkeğe o tırnağı yedirerek ya da içeceği herhangi bir besinin içerisine katarak büyü uygulama işlemini bitirmiş olursunuz. Tırnak yedirme büyüsü bir kişiyi kendinize bağlamak için yapılıyorsa, büyü için o kişinin tırnağı gereklidir. Mesela; Ahmet i kendinize aşık ettirmek istiyorsanız, sizin tırnak parçanızı Ahmet in yemesi gereklidir.

Yani bu büyüyü gerçekleştirmek o kadar da kolay bir işlem değildir. Büyü yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka bir hoca ya da medyumdan destek almanızı tavsiye ediyoruz. Büyüler oldukça etkili ve güçlü tılsımlar olduğu için yapım esnasında oluşabilecek olağan herhangi bir durumda müdahale gerekebilir. Bilen bir kişinin eşliğinde bu büyüyü yapmanız hem sizi koruyacaktır aynı zamanda büyünün etkisi ve tesiri daha kuvvetli, hızlı olacaktır. Tırnak yedirme büyüsü nasıl yapılır, tırnağınızı kestikten sonra hoca ya da medyum bir takım dualar ve tılsımlı sözcükler okuduktan sonra tırnağa işlemler yapacaktır. Daha sonra dualar yazacak verecektir size. Sizlerde o tırnak parçasını, aşık ettirmek istediğiniz kişinin yemesini sağlayacaksınız.

Bunu herhangi bir yemeğin içine ezerek küçük parçalar haline getirebildiğiniz gibi, eğer içeceğe koyacaksanız da onu un ufak haline getirmeniz gereklidir. Tırnak büyüsünü kimseye söylememeniz gereklidir, eğer büyüler daha çok kişi tarafından bilinirse o kadar tesiri azalır ve yok olur. Büyünüzün tamamen etkili olmasını istiyorsanız sadece büyü yaptırdığınızı, medyum hocanız ve siz bilmelisiniz. Tırnak yedirme büyüsü nasıl yapılır, tırnak büyüsü uygulamasından sonra onu bozmakta mümkündür. Aynı şekilde hoca medyumdan destek aldıktan sonra büyünüz bozulur. Tabi, büyü yapılan kişinin de sürekli ibadet halinde ve dualarda olması gereklidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp