Tuz Şeker Büyüsü

Tuz şeker büyüsü aşk ve bağlama büyü çeşitleri arasında yer alır. Kara büyüler ailesinden olan büyü çeşidi oldukça tehlikeli ve tesiri yüksek büyülerdendir. Muska büyülerinden farklı olarak bir bebek içinde yapılır. Bez bebek yapılır ve o bez bebeğe bir takım dualar okunur daha sonra aşık edilmek istenen kişinin etrafında o bebek ile gezilir. Kısa bir süre sonra büyü yaptıran kişi amacına ulaşmış olacaktır. Tuz şeker büyüsü yaptırmadan önce bilmeniz gereken önemli bir nokta vardır, büyü kesinlikle dinimizde uygun değildir. Büyü yaptıranında yapanında ne bu dünya da ne öteki dünyada yeri yoktur.

Bu tarz problemlerinizi büyü yoluyla değil de başka yollar deneyerek çözmenizi tavsiye ederiz. Her yolu denemiş ve çare bulunamadıysa bu büyü uygulamasını yaptırmaya karar verdiyseniz yapmanız gereken en önemli şey iyi bir medyum ya da hoca bulmaktır.

Günümüzde birçok dolandırıcı sahtekâr büyücüler vardır. Bunlara karşı dikkatli olunmalıdır. Özellikle tehlikeli büyülerinizde daha çok popüler olan ve alanında başarılı büyüler yapmış hoca ya da medyumları seçmenizi tavsiye ederiz. Tuz ve şeker büyüsü, yapım esnasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Kişiler bu büyüyü yaptırmaya karar verdikten sonra, yapılacak kişinin cinsiyetine göre farklı renklerde kumaş alınır. Büyüyü bir erkeğe yaptıracaksınız kırmızı renk, kadına yaptıracaksanız beyaz renk kumaş kullanmanız gereklidir. Kişiler büyü uygulaması esnasında yanlış, eksik veya hatalı söylemler yapmamaya dikkat etmelidir. Aynı zamanda büyü yapılmadan önce niyetinizi doğru ve kalben etmeniz büyünün tesiri için fazlasıyla önemlidir.

Büyü yapılırken ve bez bebek dikilirken bebeğin içine küçük bir poşete tuz şeker konulur. Bu poşet bebeğin karnına yerleştirilir, pamuk koyarak kapatılır. Bu poşet tuz şeker büyüsü yapılan kişinin kalbini temsil etmektedir. Bez bebek dikildikten sonra 14 gün boyunca büyü yapan kişinin yanında taşınması gereklidir. Büyü uygulamasından kimsenin haberi olmamalıdır. Aksi taktirde büyü etkisini yitirerek tesir etmeyecektir. Bez bebek gezdirilirken sürekli büyü yapılan kişinin yanına gidilmelidir. Ne kadar çok büyü yaptırdığınız kişiyi görürseniz o kadar çok kişi üzerinde tesiri olacaktır. Ayrıca bez bebek gezdirilirken mutlaka kafası dışarda olması gereklidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp