Uzaktaki Kocamın Bağlanması İçin Büyü

Uzaktaki Kocamın Bağlanması İçin Büyü

İlişkilerde mesafe olması, kişilerin birbirinden ayrı kalmak durumunda olması bir yerden, bir zamandan sonra kişilerin ilişkileri için sorun oluşturabilir. Bu çok sık görülen bir sorundur. Araya mesafe girince ilişkide bazı kopmalar yaşanabilir.

Özellikle de bu kopmalar önemli bağlarda ortaya çıkar. Bu bağların tamamen kopması demek ise bir ilişkinin bitmesi anlamına gelir. Bu yüzden eğer ilişki devam ettirilmek isteniyor ise en kısa zamanda, hiç zaman geçmeden kişi bazı adımlar atmalıdır. Yoksa ilişki eninde sonunda bitecektir. Eşler eğer birbirinden ayrı kalmış ise ve bu bazı sorunları oluşturuyor ise, sebep oluyor ise ayrılmayı asla istemeyen eş büyü yaptırma yolunu tercih edebilir.

Bu yazımızda ele alacak olduğumuz uzaktaki kocamın bağlanması için büyü türü de bu amaca hizmet eder. Bu büyünün tam olarak ne anlama geldiğini, kimlerin yaptığını, neden bu büyünün yapıldığını ve belirtilerinin gücünü merak ediyor iseniz bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Eşimin Bağlanması İçin Büyü

Bağlama büyüleri günümüzde çok sık yapılır ve dünyanın her yerinde de insanların bu büyüyü tercih ettiği görülür. Bu büyünün önemi kişileri en iyi şekilde ve en kısa zamanda tamamen birbirine bağlı hale getirmesidir. Bu yüzden en etkili şekilde bağlılığı getiren bu büyü tercih edilir. Bağlama büyüleri sevgililer arasında yapıldığı gibi aynı zamanda evli kişiler arasında da yapılır.

Özellikle eşler bu büyüyü birbirlerine çok fazla uygular. Eşimin bağlanması için büyü pek çok insanın tercihi olmaktadır. Eğer siz de eşinizden mesafe kaynaklı sorunlar dolayısıyla ayrılmak istemiyor, bağlarınızı kuvvetli hale getirmek istiyor iseniz bu büyüyü tercih edebilir ve güvendiğiniz bir hoca ya da medyuma bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Uzaktaki Eşime Ayırma Büyüsü

Uzaktaki eşime ayırma büyüsü yapılır iken bazı adımlar izlenir. Bu adımları size en genel hali ile gösterelim. Bu büyüyü yapan hoca ve medyumların izlediği yol ilk olarak büyünün yapılacağı eş ile ilgili bazı şeyler istenmesidir. Yani eşe ait olan özel eşyalar, saç teli, kıyafet, havlu, ona ait bir fotoğraf istenebilir. Bazı hocalar ise bunların hiçbirini istemeden de büyüyü yapabilir.

Uzaktaki Kocamın Bağlanması İçin Büyü

Bu onların tercihine kalmıştır. Sonrasında büyüde kullanılan tarif uygulanır. Gereken ritüel her ne ise hoca tarafından eksiksiz bir biçimde yapılır. Bu ritüel ile beraber cinler ile etkileşime girilir ve onlardan yardım alınır. Bu önemli ve tehlikeli psişik işlem sonucunda büyü belli bir süre sonra etkilerini göstermeye başlar.

Uzakta Olan Nişanlıma Ayırma Büyüsü

Uzakta olan nişanlıma ayırma büyüsü de uzaktaki kocamın bağlanması için büyü ya da sevgilimin bağlaması için büyü ile ilişkili bir şeydir. Bunun nedenini şöyle açıklayalım: Örneğin eğer uzaktaki eşiniz, nişanlınız sizi aldatıyor ise başka bir birlikteliği ve ilişkisi var ise onları ayırmak için u büyü türünü kullanırsınız. Bu büyü sayesinde uzaktaki eş ya da nişanlı aldatma işine derhal bir son verir.

Bağlama büyüsü sayesinde de eşiniz ya da nişanlımız sadece size bağlı hale gelir gözü sizden başka hiçbir kimseyi görmez olur. Yani bu her iki büyü türü de, ayırma ve bağlama büyüleri de aslında birbirleri ile ilişkili olan birlikte uygulanabilecek olan büyü türleridir.

Sevgilime Ayırma Büyüsü

Uzaktaki kocamın bağlanması için büyü aynı zamanda nişanlıya olduğu kadar sevgiliye yapılan diğer büyü türleri ile de ilişkili haldedir. Yani sevgilime ayırma büyüsü de pek ala sevgilime bağlama büyüsü ile birlikte yapılabilir. Bunun nedeni her iki büyü türünün etkilerinin de birbirini tamamlayıcı yönde olmasıdır.

Ayırma büyüsü sayesinde eğer sevgiliniz sizi aldatıyor ise bu aldatma durumuna bir son verirsiniz. Bağlama büyüsü ile de sevgilinizin sadece size bağlanmasını, sizi bir daha asla aldatmamasını sağlayacak olan önemli bağları sağlamış olursunuz. Size bu büyü türü hakkında diyebileceklerimiz bu şekildedir. Eğer daha detaylı bilgileri arıyor iseniz, örneğin bu büyünün ayrıntılı şekilde yöntemini ve yapılışını öğrenmek istiyor iseniz bu bilgileri sadece hocalardan alabilirsiniz.

Eğer bu büyüye benzer olan farklı büyüler hakkında da bilgi almak istiyor iseniz hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde hemen hemen tüm büyü türleri hakkında içerikler yer almaktadır.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp